Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Andon zako cajupi greku dhe shqipetari

  ANDON ZAKO CAJUPI

  GREKU DHE SHQIPETARI

  Emri: 1000113_568863459818735_1885044203_n.jpg

Shikime: 442

Madhėsia: 12.7 KB
  ANDON ZAKO CAJUPI

  GREKU DHE SHQIPETARI

  Greku:Pse ju shqipetare
  keni djem te mbare
  te zgjuar,te zote,
  te fort e te plote?
  Shiko djemte tane
  sikur nuke hane,
  te verdhe,te thate,
  te trembur si grate
  te liq,te pabese,
  pa trup e pa shprese..
  gjak ne zemer s'kane.
  Tuajte pse jane
  trima te vertete?
  Shqipetari:Se i bejme vete
  S'na ndihne te tjere
  si ju mor' te mjere

 2. #2
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Andon zako cajupi greku dhe shqipetari

  greku dhe shqipetari

 3. #3
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,900
  Faleminderit
  122
  65 falenderime nė 61 postime

  Pėr: Andon zako cajupi greku dhe shqipetari

  Ne parajse te ndrit shpirti o i madhi Andon

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Andon zako cajupi greku dhe shqipetari

  I madhe eshte nje popull qe ka atdhetare dhe poet sikur Antoni yne....keta njerze nuk vdesin kurr!!...sepse jetojn ne zemrat tona!!
  VENI,VIDI,VICI

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •