Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e C.Jack Sparrow
  Antarsuar
  07-12-2012
  Vendndodhja
  Everywhere
  Postime
  199

  Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Ajo duket e turpruar pr ato q thot dhe madje burri konfirmon se i ka par vet tekas babai i tij ngacmonte gruan e tij.

  Ai thot q nuk sht se ka kuptuar gj konkretisht por kur gruaja i tha ai vendosi ta denonconte baban s bashku me gruan e tij.

  Duket qart se familja Topi sht n moment t vshtira pasi vjerr Karafi Topi sht arrestuar nn akuzn e abuzimit me nusen e tij. 2. #2
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Prvese duket ift me t meta mendore ajo sht dhe shum e shmtuar mor jahu...nuk e di se si mund ti vardiset* dikush ksaj.!!!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Me te meta,, por bravo i qofte qe i mban anen gruas dhe jo babait maniak.
  Feelings change - memories don't.

 4. #4
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Prvese duket ift me t meta mendore ajo sht dhe shum e shmtuar mor jahu...nuk e di se si mund ti vardiset* dikush ksaj.!!!
  po se ai (i vjerri) do jete me mire :P

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e C.Jack Sparrow
  Antarsuar
  07-12-2012
  Vendndodhja
  Everywhere
  Postime
  199

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Prvese duket ift me t meta mendore ajo sht dhe shum e shmtuar mor jahu...nuk e di se si mund ti vardiset* dikush ksaj.!!!
  devolli rikthehet fuqishem, ka pasur edhe raste te tjera
  po gjithsesi vjehrri plak ju vardis nuk ishte ndonje djale se do na ishte shpifur fare pastaj
  Whos to say I wont live forever?

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Ky dhondri qenka me kapele mavi te dale boje.

  Kurse vjerri do I kete pantollonat blu

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #7
  Perjashtuar
  Antarsuar
  22-08-2009
  Postime
  389

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Ore po mos u nxitoni bre t nxirrni konkluzione , se Mediat n Shqipri edhe Thashethemet i marin si lajme t mirfillta, apo harruat rastin e studentes q u aksidentua n Himar, q doli dhe tha se e kishin prdhunuar n Spitalin Austriak dhe kishte mbetur me bar, kur zoka do nat dilte jasht Spitalit pr dashurika, prandaj mos u nxitoni, A sht e mundur nj plak 75 vje q mezi heq kmbt t zer me zorr nj grua 37 vje????

 8. #8
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Citim Postuar m par nga Kermilli Lexo Postimin
  Ore po mos u nxitoni bre t nxirrni konkluzione , se Mediat n Shqipri edhe Thashethemet i marin si lajme t mirfillta, apo harruat rastin e studentes q u aksidentua n Himar, q doli dhe tha se e kishin prdhunuar n Spitalin Austriak dhe kishte mbetur me bar, kur zoka do nat dilte jasht Spitalit pr dashurika, prandaj mos u nxitoni, A sht e mundur nj plak 75 vje q mezi heq kmbt t zer me zorr nj grua 37 vje????
  Komplet ritarde,s'dine te flasin.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Moj po ajo e aksidentuara..., si e justifikoi femijen se skam lexu gje?
  "M e mira sht armike e s mirs"

 10. #10
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Prvese duket ift me t meta mendore ajo sht dhe shum e shmtuar mor jahu...nuk e di se si mund ti vardiset* dikush ksaj.!!!
  Loool , nje llaf popullor thote : shifi punen , jo gunen loool

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Antarsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,069

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Citim Postuar m par nga Kermilli Lexo Postimin
  , kur zoka do nat dilte jasht Spitalit pr dashurika,
  Mos flisni kshtu e pate ne tv ajo eshte gjysem e vdekur akoma.Kush ta tha kete?
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Antarsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Bir Selmani nenes,ke te qaje me pare

  Por si veprim, eshte shum i ulet,nga i vjehrri.

  Turp.
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009

  Pr: Nusja: Vjerri kryente veprime t turpshme me mua para fmijve

  Citim Postuar m par nga shitesi Lexo Postimin
  Mos flisni kshtu e pate ne tv ajo eshte gjysem e vdekur akoma.Kush ta tha kete?
  kam pyet dhe une dhe ma kann vertetu qe ajo dilte nga spitali
  dhe se nuk ishte ashtu sic na jepej ne mediat tona
  e kam postu dhe ketu ne Forum nje nga emailet qe mora ato qe e kann lexu e din!
  JO SEKS PARA MARTESE

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •