Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-07-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  Pershendetje!
  Tani jemi ne prag te plotesimit te formularit A2 per te konkuruar per deget e preferuara dhe jam ne dileme te zgjedh qe te vazhdoj per Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike. Dyja me pelqejne dhe kam nevoje per mendimin tuaj se si eshte ne keto dege per ata qe jane duke studiar ketu dhe cila prej tyre ka me shume perspektive per te ardhmen. Shprehni mendimet pasi vlejne shume per mu.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  Me shume perspektive reale ka Inxhinieria Mekatronike. Arkitekt ka plot.

  Por e mira do ishte te zgjidhje nje dege sepse e pelqen ose e ke pasion. Ashtu si ka ardhur koha, me universitetet qe nxjerrin ēdo vit me mijera student te te gjitha degeve, eshte zbehur koncepti i "dege me perspektive" sepse konkurrenca do te jete shume e forte kudo qe te shkosh. Inflacioni ka prekur edhe universitetet edhe diplomat.

  Nese do perspektive syno tek mjekesia.

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xfiles pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 4. #3
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  Thone qe per Inxhinieri Mekatronike do kete me shume kerkesa. Nese te pelqejne te dyja, por te intereson me teper mundesia per pune atehere zgjidh Inxhinieri Mekatronike.
  I LOVE GOD

  j&g

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  Te kisha preferuar MEKATRONIKEN sepse eshte drejtimi i ardhmeris dhe i kohes!!....duhet te MESOSHE MATEMATIKEN ne pergjithsi sepse eshte QELSI I TE GJITHA PROBLEMEVE SI NE ELEKTRIK ASHTU EDHE NE MEKANIK si dhe PROGRAMIM!!
  VENI,VIDI,VICI

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-07-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  Faleminderit gjithve per mendimet. Kete po mendoja edhe une se mekatronika ka perspekive te mire per te ardhmen dhe me pelqen. Ndersa per arkitekturen e kam pasur pasion. Po le te provojme mekatroniken.

 7. #6
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  Unė mendoj se ke ngatėrruar nenforum pėr tė shprehur shqetėsimin qė ke ! Kėtu bėhen ankesa ose sygjerime mbi forumin.
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  [QUOTE=Emmanuel Malaj;3654294]Faleminderit gjithve per mendimet. Kete po mendoja edhe une se mekatronika ka perspekive te mire per te ardhmen dhe me pelqen. Ndersa per arkitekturen e kam pasur pasion. Po le te provojme mekatroniken. [/QUOTE


  Mbai mende porosit e mia!!,qdo problem qe te keshe komunikojme ketu ne forume ,do te ndihmoj shume ne ngritjen e njohurive problematike pa hezitime,SUKSESE!!!
  VENI,VIDI,VICI

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fehmikaciu pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-07-2013
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  po inxhinieria e telekomunikacionit, matematikja ose fizike a kane te ardhme ne shqiperi ?

 11. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Arkitekture apo Inxhinieri Mekatronike

  po sigurisht qe telekomi ka te ardhme, jo per gje po eshte si inxh.elektronike por me nja 5 lende ndryshe.

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar xfiles pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •