Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 23
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-07-2013
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkese per AOP

  Pershendetje, jam user e vjeter ne Albasoul dhe do deshiroja te merrja AOP duke dhene kontributin tim per dhomen #Shqiperia. Ne chat jam me nick agnesa.

  NickServ- Information on agnesa (account agnesa):
  NickServ- Registered : Dec 05 15:15:52 2011 (1 year, 32 weeks, 1 day, 15:32:17 ago)
  NickServ- Last addr : Albasoul@vhostin
  NickServ- Last seen : now
  NickServ- Flags : HideMail
  NickServ- agnesa has enabled nick protection
  NickServ- *** End of Info ***

 2. #2
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,243
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Pershendetje,

  agnesa mesa kam patur mundesine ta njoh virtualisht, ka treguar se eshte nje vajze e re ne moshe, por e pjekur ne bisedat qe zhvillon ne chat.
  Komunikimi, respekti, korrektesia jane vlera qe agensa i zoteron me mire se kushdo tjeter.
  Suksese agnesa.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Jam dakord per shtimin tend.

  DarKSouL
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 4. #4
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  agnesa me qe DarKSouL eshte dakort,gjithashtu dhe une,kerkesa jote miratohet!

 5. #5
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Hajt ja pafsh hajrin ēiko!!

 6. #6
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Dhe un pas Albanez ta gezosh aop agneza
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  agnesa u shtua aop, te mbyllet tema.
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 8. #8
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Mbylle pra

  Une habitem pse e kane lene deri me tani pa aop. Kjo rri tere kohen aty, goc e urte etj.

  Ta gzojsh be qik
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  floodistat ne AOP

  i like it
  +1

  se shpejti kalin e trojes ne SOP

  ;p
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Ska flodista ne stafin tone!
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Citim Postuar mė parė nga populli
  ujku qimen e nderon por zakonin se haron
  ......................
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 12. #12
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  A mboni edhe mu i vend afer zANa se nuk di te punoj mire e kjo me ndihmon

 13. #13
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Lol!

  !add aop Lexuesi_


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  @Lexuesi_

  shi si krekoset "Djalė Drenice"


  lol
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 15. #15
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Citim Postuar mė parė nga DiGiT@LiFE Lexo Postimin
  @Lexuesi_

  shi si krekoset "Djalė Drenice"


  lol
  Haha ku e gjete se hera e pare qe e pash une.


  zANė ti u pajtove a po :P edhe mkalxloni ēka duhet me ba aty.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,568
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  megjithe respektin qe kam per ty agnesa
  por nuk i ke shan cet me mare aop
  po nuk i dole ne cam ndonji sop

  te pershendes
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Citim Postuar mė parė nga ASSAS|NS Lexo Postimin
  megjithe respektin qe kam per ty agnesa
  por nuk i ke shan cet me mare aop
  po nuk i dole ne cam ndonji sop

  te pershendes
  ASSAS|NS se kuptoj se si flet ne kete menyre, kur ajo eshte shtuar pa keto idiotlliqet e tua, duke marre parasysh qe ke qen vete ne stafin e AlbaSouL, apo e bo sic esht ajo shprehja "Kalova lumin, te dhjefsha kalin"?
  Gjithsesi eshte e pahijshme e thene nga ti kjo.

  DarKSouL
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 18. #18
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Darksoul,

  E ke pare ndonjehere filmin "The Ugly Truth" ?


 19. #19
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  e kam pa, por spo kuptoj lidhjen :/
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Sa te lodhur jeni ju. Nga i pari tek i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •