Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Po o trendeline po ....

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  ore... do filluar floodi qe ti testojme pakez keta AOP-ta e rrinj

  dihet me lejen e SOP ;p
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 3. #23
  Legjend αlвαṡųυl Maska e Badboyuk
  Anėtarėsuar
  25-10-2002
  Vendndodhja
  London
  Mosha
  34
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per AOP

  Akoma kerkoni AOP hahahahahaha
  yttttt
  ILI РŐĹĨČĨ @AlbaniaRap.com

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •