Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,179
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Kerkese per operator!

  Pershendetje te gjitheve.
  Chati ne aLbaSouL ka fituar respektin tim dhe konsideroj per komunitetin me serioz virtual. Besoj qe aftesite e mija organizative qe kam do te shprehen ne kete komunitet, me theks te vecante te jape ndihmesen time qe gjithe shqiptaret kudo jane ta gjejne veten e tyre ketu.
  Tashme jam kthyer,dhe ju kerkoj kete kerkese formale nese mund te meresh nga stafi juaj.

  Ne server njifem me nick ReSpEcT.
  -NickServ- Information on ReSpEcT (account ReSpEcT):
  -NickServ- Registered : Oct 20 03:29:56 2011 (1 year, 38 weeks, 0 days, 08:16:22 ago)
  -NickServ- Last seen : Jul 12 08:45:04 2013 (3 hours, 1 minute, 14 seconds ago)
  -NickServ- User seen : now
  -NickServ- Flags : HideMail, Hold
  -NickServ- ReSpEcT has enabled nick protection
  -NickServ- *** End of Info ***
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 12-07-2013 mė 12:51

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per operator!

  Kerkesa miratohet!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga DarKSouL : 12-07-2013 mė 13:22
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 3. #3
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Kerkese per operator!

  Kjo kerkes miratohet nga une!

  Te uroj cdo te mire Lazo.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  Faleminderit
  71
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkese per operator!

  hej du dhe une te behem operator

  ku me ta dergu cv ;p
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 5. #5
  Ismail Bej Qemali Maska e ismail_qemali
  Anėtarėsuar
  27-02-2006
  Vendndodhja
  Tek sheshi i flamurit
  Postime
  45
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Kerkese per operator!

  Opo Thuaj Shyqyr qe kishe Mike se Darksoulit vetem per te denuar i vjen dorres :P
  • Te gjith per mua...Dhe un per asnjerin

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e DarKSouL
  Anėtarėsuar
  25-06-2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  97
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kerkese per operator!

  Denoj vetem ata qe e meritojn :P
  Upload UNLIMITED FILES http://SpeedUploads.Com

 7. #7
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  35
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Kerkese per operator!

  Ore do me beni dhe mua Aop :P
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •