Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-03-2010
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Google play spo me ban ne Android tablet pc

  Si muna me marr naj market place tjeter per android 4.0 se seshte ka me ban po thot fatkeqesisht google play eshte ndalur edhe kur po du me shkarku diqka po me thot kjo nuk eshte e dispponushme per vendin tuaj si me ja ba ?

 2. #2
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  39
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime

  Pėr: Google play spo me ban ne Android tablet pc

  Ca lidhje ka kjo me mac?
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-06-2005
  Postime
  642
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 4 postime

  Pėr: Google play spo me ban ne Android tablet pc

  Citim Postuar mė parė nga rmaxhuni Lexo Postimin
  Si muna me marr naj market place tjeter per android 4.0 se seshte ka me ban po thot fatkeqesisht google play eshte ndalur edhe kur po du me shkarku diqka po me thot kjo nuk eshte e dispponushme per vendin tuaj si me ja ba ?
  Siq e ka cek ky Postuesi me posht nese je lajmru ne googel me albani apo naj shtet tjeter ateher google ne disa vende nuk bane, mundesi eshte lajmrohu ne google me nje adres nag nje vend europian e me pastaj besoj se bene.

  Nese as kjo ste kryen pune atehere ndiqe hapin si me poshte:

  Bane Telefonin Reset dhe masanedej provoje edhe nihere, nese nuk te ban prap deinstaloje google play dhe me pastaj instaloje perseri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dardani8 : 27-07-2013 mė 10:22
  JO NEGOCIATA - VETĖVENDOSJE

 4. #4
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Google play spo me ban ne Android tablet pc

  Ka disa programe qe nuk bejne ne shtetin ku jeton. Kerko programin e njejt ne kompjuter (por jo ne google pay se sdo te beje prape) nga ndonje faqe tjeter, shkarkoje pastaj fute ne tablet me kabell dhe instaloje, kjo duhet te funksionoje.
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •