Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    Trepca&Chelsea
    Anėtarėsuar
    08-03-2009
    Postime
    104

    Problem me Steam

    Pershendetje!

    Une e kam ble nje kompjuter te ri dhe kam hyr normal ne steam me kompjuterin te vjete. Por tani kur e kam ble kompjuterin te ri dhe e instalova programin Steam po ma lyp nje "Activation code" per me siguri qe je ti, cili eshte duke perdoruar ate account. Aj kodi vjen ne email, por une e kam email kontaktues e steamit nje email qe spo funksionon, nuk po mundem te hyr brenda emailit sepse, ma kan bo "hack".

    Si mund te marre kete kodin ndryshe

    Ju falimderoj per mirekuptim!

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-09-2009
    Vendndodhja
    Ke dollari
    Postime
    1,402

    Pėr: Problem me Steam

    Tek kompjuteri i vjeter ku mund te hysh ne steam, pasi ta kesh hapur steam, kliko me te djathten tek ikona e steam qe ndodhet ne system tray (poshte djathtas) dhe shko zgjidh settings.

    Tek dritarja qe do dale zgjidh change contact email address (e treta ne liste) fut password te llogarise dhe me pas emailin e ri dy here.

    Prej aty jepi next dhe ndiq procesin per konfirmimin e emailit te ri.

    P.S. C'fare lojrash luan ne steam?

  3. #3
    Trepca&Chelsea
    Anėtarėsuar
    08-03-2009
    Postime
    104

    Pėr: Problem me Steam

    Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
    Tek kompjuteri i vjeter ku mund te hysh ne steam, pasi ta kesh hapur steam, kliko me te djathten tek ikona e steam qe ndodhet ne system tray (poshte djathtas) dhe shko zgjidh settings.

    Tek dritarja qe do dale zgjidh change contact email address (e treta ne liste) fut password te llogarise dhe me pas emailin e ri dy here.

    Prej aty jepi next dhe ndiq procesin per konfirmimin e emailit te ri.

    P.S. C'fare lojrash luan ne steam?
    Por problemi eshte qe e kam bo upgrade Per kompjuter, dmth e kam ble te pjeset e reja edhe ma nuk jan ate kompjuter, edhe + e kam sistem operativ Windows 7 tani. Une vetem kam nevoj per nje kode te ri asgje tjeter.

    P.S. Luaj Company of Heroes dhe Command and Conquer: Tiberium Wars

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-09-2009
    Vendndodhja
    Ke dollari
    Postime
    1,402

    Pėr: Problem me Steam

    Atehere kontaktio me supportin e steam ketu: https://support.steampowered.com/newticket.php

    Shpejgo cfare ka ndodhur dhe besoj do te ndihmojne ne zgjidhjen e ketij problemi.

    Besoj do te konfirmojne te dhenat e pageses se lojrave.

  5. #5
    Trepca&Chelsea
    Anėtarėsuar
    08-03-2009
    Postime
    104

    Pėr: Problem me Steam

    Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
    Atehere kontaktio me supportin e steam ketu: https://support.steampowered.com/newticket.php

    Shpejgo cfare ka ndodhur dhe besoj do te ndihmojne ne zgjidhjen e ketij problemi.

    Besoj do te konfirmojne te dhenat e pageses se lojrave.
    Falimderit per pergjigje!

  6. #6
    Ego? Superego? Maska e Harakiri
    Anėtarėsuar
    07-10-2004
    Postime
    638

    Pėr: Problem me Steam

    Xinxerfilli ti luan Dota 2 e nqs po cfare niveli je? Jemi 6 shoke qe luajme po s'gjendemi ndonjehere me shume se 3 keshtu qe po kerkojme ndonje tjeter te luajme ndonjehere se na cmenden Ruset.
    "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    28-09-2009
    Vendndodhja
    Ke dollari
    Postime
    1,402

    Pėr: Problem me Steam

    Vetem Team Fortress Classic ose Counter Strike luaj rralle ndonjehere. Me shume per nostalgji se kam nga 13 vjet qe i luaj!

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •