Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Trepca&Chelsea
  Anėtarėsuar
  08-03-2009
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Problem me Steam

  Pershendetje!

  Une e kam ble nje kompjuter te ri dhe kam hyr normal ne steam me kompjuterin te vjete. Por tani kur e kam ble kompjuterin te ri dhe e instalova programin Steam po ma lyp nje "Activation code" per me siguri qe je ti, cili eshte duke perdoruar ate account. Aj kodi vjen ne email, por une e kam email kontaktues e steamit nje email qe spo funksionon, nuk po mundem te hyr brenda emailit sepse, ma kan bo "hack".

  Si mund te marre kete kodin ndryshe

  Ju falimderoj per mirekuptim!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Problem me Steam

  Tek kompjuteri i vjeter ku mund te hysh ne steam, pasi ta kesh hapur steam, kliko me te djathten tek ikona e steam qe ndodhet ne system tray (poshte djathtas) dhe shko zgjidh settings.

  Tek dritarja qe do dale zgjidh change contact email address (e treta ne liste) fut password te llogarise dhe me pas emailin e ri dy here.

  Prej aty jepi next dhe ndiq procesin per konfirmimin e emailit te ri.

  P.S. C'fare lojrash luan ne steam?

 3. #3
  Trepca&Chelsea
  Anėtarėsuar
  08-03-2009
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Problem me Steam

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
  Tek kompjuteri i vjeter ku mund te hysh ne steam, pasi ta kesh hapur steam, kliko me te djathten tek ikona e steam qe ndodhet ne system tray (poshte djathtas) dhe shko zgjidh settings.

  Tek dritarja qe do dale zgjidh change contact email address (e treta ne liste) fut password te llogarise dhe me pas emailin e ri dy here.

  Prej aty jepi next dhe ndiq procesin per konfirmimin e emailit te ri.

  P.S. C'fare lojrash luan ne steam?
  Por problemi eshte qe e kam bo upgrade Per kompjuter, dmth e kam ble te pjeset e reja edhe ma nuk jan ate kompjuter, edhe + e kam sistem operativ Windows 7 tani. Une vetem kam nevoj per nje kode te ri asgje tjeter.

  P.S. Luaj Company of Heroes dhe Command and Conquer: Tiberium Wars

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Problem me Steam

  Atehere kontaktio me supportin e steam ketu: https://support.steampowered.com/newticket.php

  Shpejgo cfare ka ndodhur dhe besoj do te ndihmojne ne zgjidhjen e ketij problemi.

  Besoj do te konfirmojne te dhenat e pageses se lojrave.

 5. #5
  Trepca&Chelsea
  Anėtarėsuar
  08-03-2009
  Postime
  104
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Problem me Steam

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin
  Atehere kontaktio me supportin e steam ketu: https://support.steampowered.com/newticket.php

  Shpejgo cfare ka ndodhur dhe besoj do te ndihmojne ne zgjidhjen e ketij problemi.

  Besoj do te konfirmojne te dhenat e pageses se lojrave.
  Falimderit per pergjigje!

 6. #6
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Problem me Steam

  Xinxerfilli ti luan Dota 2 e nqs po cfare niveli je? Jemi 6 shoke qe luajme po s'gjendemi ndonjehere me shume se 3 keshtu qe po kerkojme ndonje tjeter te luajme ndonjehere se na cmenden Ruset.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Problem me Steam

  Vetem Team Fortress Classic ose Counter Strike luaj rralle ndonjehere. Me shume per nostalgji se kam nga 13 vjet qe i luaj!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •