Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 106 prej 106
  1. #101
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2012
    Vendndodhja
    Rrefugjat ne vendin tim ...
    Postime
    991

    Për: Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën!

    Citim Postuar më parë nga 007GoldenBoy Lexo Postimin
    Po normal o bari dhish, e rojtar pulash, ne faqet gri te zymta te ambientit malor qe te rrethon ne Dhembel e Nemercke, nuk ke ku t'i shohesh.
    Nepunesit e shtetit u kualifikuan nga FMN e BB, jasht dhe brenda Shqiperise. U kualifikuan nga BERZH e BE, brenda e jasht Shqiperise. Por u mungonte kualifikimi i besnikerise ndaj PP dhe nuk kishin te kaluar si karrociere, mjelse lopesh, bel-punuese toke ne kooperativen Fitorja apo Bubullima.

    Kjo eshte diferenca mes nje shpellari TIRONE dhe nje bariu dhish neper shkrepa e gerxhe, ku kualifikimi i vetem eshte besnikeria e verber ndaj PP.
    Tani ti PD-isto , mos vazhdo me politiken antishqiptare te Saleviçit , duke na permend krahinat ! Po nuk e di ta them une , qe nuk ka pyll pa derra ! Por une nuk te thashe qe nje emigrant shqiptar kur erdhi ne Shqiperi me pyeti cfare eshte kjo PD-ja , Partia e Derrave ? Ha....ha.....ha.....
    -Ku e gjete - i thashe une - se nuk me kishte vajtur mendja , megjithese gjithandej ere stalle derrash bie ..... dhe nje njeri nuk e gjen ! Ha.....ha....ha.... Por prape se prape , pavaresisht fjales se gjetur te ketij emigranti , une nuk te fyejta dhe te thoshja qe PD-ja eshte "stalle derrash" !

    Ti pse vazhdon me percarjen ? Apo ke kompleks inferioriteti ? Mos vepro keshtu , sepse eshte ne dem te Kombit dhe kryen veprimtari antishqiptare ! Saleviçin , mundet ta dashurosh , per arsye qe ti i di , por mos u bej antishqiptar si ai !
    Ndryshuar për herë të fundit nga violativo : 12-07-2013 më 09:11

  2. #102
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-01-2013
    Postime
    103

    Për: Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën!

    Citim Postuar më parë nga violativo Lexo Postimin
    Tani ti PD-isto , mos vazhdo me politiken antishqiptare te Saleviçit , duke na permend krahinat ! Po nuk e di ta them une , qe nuk ka pyll pa derra ! Por une nuk te thashe qe nje emigrant shqiptar kur erdhi ne Shqiperi me pyeti cfare eshte kjo PD-ja , Partia e Derrave ? Ha....ha.....ha.....
    -Ku e gjete - i thashe une - se nuk me kishte vajtur mendja , megjithese gjithandej ere stalle derrash bie ..... dhe nje njeri nuk e gjen ! Ha.....ha....ha.... Por prape se prape , pavaresisht fjales se gjetur te ketij emigranti , une nuk te fyejta dhe te thoshja qe PD-ja eshte "stalle derrash" !

    Ti pse vazhdon me percarjen ? Apo ke kompleks inferioriteti ? Mos vepro keshtu , sepse eshte ne dem te Kombit dhe kryen veprimtari antishqiptare ! Saleviçin , mundet ta dashurosh , per arsye qe ti i di , por mos u bej antishqiptar si ai !


    Hahahahaha, ca koincidence !!! E njejta gje me ndodhi mua me nje emigrant kur erdhi. Me pyeti, cfare eshte kjo PS, Partia e Sigurimsave ??? Hahahahaha, pikes i ke rene, i thash. Partia e Sigurimsave eshte.

    Edvinovic Ramos ka bekimin e nuneve sllav dhe grek. Po te paska shpetuar ky detaj me duket, nga lumturia e ngadhenjimit sllav ...

  3. #103
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2012
    Vendndodhja
    Rrefugjat ne vendin tim ...
    Postime
    991

    Për: Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën!

    Citim Postuar më parë nga 007GoldenBoy Lexo Postimin
    Hahahahaha, ca koincidence !!! E njejta gje me ndodhi mua me nje emigrant kur erdhi. Me pyeti, cfare eshte kjo PS, Partia e Sigurimsave ??? Hahahahaha, pikes i ke rene, i thash. Partia e Sigurimsave eshte.

    Edvinovic Ramos ka bekimin e nuneve sllav dhe grek. Po te paska shpetuar ky detaj me duket, nga lumturia e ngadhenjimit sllav ...
    Po pooo ! Ramoviçi edhe gruan e ka marre nga serbet , madje me xhaxha gjeneral te UDB-es ose SDB- se sotme ! Ke shume te drejte ! Po nuk me shkoi ne mendje ! Vjehrren ia qujn Milica dhe grun Sllobodanka ! E ndrroi emrin pasi lexoi fjalorin serbisht - shqip ne Liri ! Apo e ka Majlinda ? Se me bone lomsh me bone ...........

  4. #104

    Për: Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën!

    Mbase gabohem por mendoj se 007GoldenBoy ka votuar per PD, dhe violativo per PS

  5. #105
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-01-2013
    Postime
    103

    Për: Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën!

    Citim Postuar më parë nga violativo Lexo Postimin
    Po pooo ! Ramoviçi edhe gruan e ka marre nga serbet , madje me xhaxha gjeneral te UDB-es ose SDB- se sotme ! Ke shume te drejte ! Po nuk me shkoi ne mendje ! Vjehrren ia qujn Milica dhe grun Sllobodanka ! E ndrroi emrin pasi lexoi fjalorin serbisht - shqip ne Liri ! Apo e ka Majlinda ? Se me bone lomsh me bone ...........

    Shif fotot e Shkodres dhe nuk ke nevoje per t'i pare pemen e familjes !!!

    Sa per Sllobodanken apo zonjen Lirie, e nderon dhe e respektojne familjet e qytetit te Tiranes prej me shume se 30 vjetesh (qe kur sherben ne profesionin e saj si mjeke pediatre). Po keto ZP-et nuk i shkruajne dhe andej nga ha pula gure dhe peisazhi eshte vetem gri dhe i thepisur nuk keni si t'i dini ...

  6. #106
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2012
    Vendndodhja
    Rrefugjat ne vendin tim ...
    Postime
    991

    Për: Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën!

    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Mbase gabohem por mendoj se 007GoldenBoy ka votuar per PD, dhe violativo per PS
    Nuk shkova fare ! Por urrej hipokritet dhe hipokrizine dhe aq me teper shejtanin budalla ! Kur nuk ke qejf te te bejne nje gje , mos ua be ate te tjereve ! Kaq e thjeshte eshte !

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •