Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  Citim Postuar mė parė nga Wordless Lexo Postimin
  I gjithė populli i Vlorės mori pjesė nė kėtė ngjarje ?
  I gjithe populli i Vlores eshte me shpirt te mire,e zemer te madhe ?
  Te gjithe Skrapalinjte jane rakipires te mire ?
  Te gjithe Gjirokastritet jane doreshtrenguar ?
  Te gjithe Lacianet jane hajdute ?
  Te gjithe etj etj etj ?
  Jo ! Nami del qofte nga pakica,dhe ku ka ze nuk eshte pa gje. E rendesishme eshte qe Vlonjatet aq te kulluar sa po na i nxirrni ketu ,nuk jane. Pastaj gjithsecili flet nga preferencat personale ,e ka metrin ne raport me veten e tij.

  Nejse,mua s me hyn ne qese asnje gje fare,te jene si te duan lol.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BlooD_VenoM : 11-07-2013 mė 17:49
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 2. #42
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,155

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  Nė Durrės ėshtė mrekulli fare. Atė qė nuk e sheh nė asnjė vėnd tė botės mund ta shohėsh aty !


  Emri: 971675_633030370070639_917308873_n.jpg

Shikime: 4085

Madhėsia: 56.2 KB
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 3. #43
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,030

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Mire mire e ke pershkru... si me kane vet aty eshte ka mduket
  nuk e kam pershkruar teren, ky ishte vetem nje detaj nje dite qe nuk pati dielle ke plazhi, e nuk munda ta fergoje specin me vezet edhe he ēfare te beje ? mendova pastaj, po tani po shkoj ne Shkoder e te ja shikoj Rozafes icik keshtjellen loool ani ca kur shkruanin ketej ne forum, jo nuk bene te marresh ne plazh me vete, shpeeeeeeca e suuugjuuuk ... po ēfare, nuk te perzihej njeri, po deshe ti lyesh aty njeren roze e tjetren mavi ne pike te diellit! U zhgenjeva pak, sepse Shkodren e kam paramenduar ndryshe dhe vertete i kishin hyre ne hak, sepse ajo meriton nje zhvillim te denje... nje qytete i rrethuar me ujera perskaj, ate pozite strategjike dhe zone kufitare, do te mundej edhe tre Shkodra tjera te zhvillonte dhe jo te mbetej ne ate gjendje! Ani kemi rregulluar rruge thoshte ai shtetasi i kuq e zinjeve, po ate mekat qe nuk e lane me 10 % vota ne 23 qershore!

  Nje gje eshte e sigurte dhe jam i bindur qe gjerat qe i perjeton aty, nuk mund ti perjetosh ne asnje vend turistik tjeter, e them ne kuptimin pozitiv. Ke gallata aty qe ne ēdo vend tjeter do duheshin se paku tre muaj te perjetosh diēka te tille!

  Edhe mos te harroj ta ceke, se e kishin rregulluar bukur avftubanin e kombit... Ooooooh tuneeeel, oooh tunel ketej futesh e matane del
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  te lumte inez..

  shum interesante guida juaj..

  me mbaresi i kalofsh sa her pushimet..


  erald..thx per foton me ksamil..

 5. #45
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  637

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  Bah une ndejta vetem ne Tirane kete here edhe prapeseprape u kenaqa vetem ngaqe kemi ushqim shume te mire. Peshq e fruta deti (gjersa keto me dhane ca alergji...) mengjes, drek, darke! Te hash si i babezitur edhe prap te biesh ne peshe ketij i thone ushqim i shendetshem. Mmm proteine me shymice atyyyy! Detin e pashe ne televizor...
  Do i kem parasysh gjithe keto vende te sugjeruara ketu per heren tjeter!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 27-07-2013 mė 14:05
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  I gjithe populli i Vlores eshte me shpirt te mire,e zemer te madhe ?
  .......
  E rendesishme eshte qe Vlonjatet aq te kulluar sa po na i nxirrni ketu ,nuk jane.
  sic e the vete i kemi ca te mira edhe neve. ja sot per shembull i "palosem" tre dhe dy na shpetuan paq. cfare doni me shume nga jeta????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  une per vete nder miqt me te mire qe kam kam ca vlonjate..

  dmth nje familje labe qe ka jetuar ne lagjen time ..

  kemi shkuar me ta ..bith e breke.. dmth shum mire..

  politika na ka ndare si parti..por per cudi miqesia vazhdon..
  ata votojn ppsh-nė ne pėdėnė..

  lol


  por duhet te pranojm nje gje..

  qe vlora me revolucionin e 97-tes.. i beri nje dėm kolosal te pariparueshem vehtes vlores laberise e gjith shqiperise..

  kallashi i atij revolucioni vrau po vret e do vrase gjatė..

  e kallash e turizem..jan dy gjera qe nuku shkojn me njera jatrėn..

  ..

  turizem do te thote..qetesi... qetesiii.. qetesiii..

  kallash do te thote.. tmerr ankth masaker..

  pacin faqen e zeze regjisoret e 97 -tes e 21 janarit..

  ..

  dje konkretisht..kallashi vrau perseri ne vlore..
  e ku.. ne vendin nga me te bukurit ne bote..

  ..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 29-07-2013 mė 04:42

 8. #48
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,105
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

  Gjithmonė ka qenė e do mbetet jugu me tė mirat dhe tė kėqijat e tij.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •