Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-09-2008
  Postime
  93

  C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-05-2013
  Vendndodhja
  london
  Postime
  16

  Pėr: C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Ende skam bere gje sepse ende jam singel por do shkruaj se cfare do beja:

  Ne moshen 18 vjeq femija im bazuar ne perpjekjet e mia si prind do te ishte i tille:
  1.Do njihte 7 gjuhe te huaja,do dinte notin,kalerimin,do merrej me sport,fitnes.
  2.Do perfundonte arsimin e mesem te larte me sukes maksimal.(ne ndonje kolexh privat me emer)
  3.Do te ishte femije me personalitet,karakter te forte,i shoqerueshem,i shkathet,intelegjent.
  4.Do te ishte i edukuar edhe ne aspektin fetar,moral etj.
  5.Do kishte nje konto ne banke me nje shume te konsiderueshme parash te ndara qe nga lindja gjer ne moshen 18 vjeq.

 3. #3

  Pėr: C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Jam duke bere akoma sakrifica per te ardhmen e tyre. Dhe jo vetem une
  Think Different! Think Again!

 4. #4
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  Sakrifica behet ēdo dte per femjen . Per te ardhemen e tij mundoj qe te mesoje ne shkolle , shkolla eshte ēelsi per te hapur dyer te tjera me tej

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669

  Pėr: C'keni bere per te ardhmen e femijeve ?

  cdo dite bejme
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •