Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 114 prej 114
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Dy kam dhe s'po ua dal dot. Nuk kenaqen kollaj femijet e sotem. ��
  Feelings change - memories don't.

 2. #102
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  i hear you mia
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 3. #103
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-04-2014
  Postime
  19

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  atehere cuditem me prinderit e mi qe kane preferuar te rrine te pangopur vetem me mua laj thaj
  Ti je sa per tre
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Dy kam dhe s'po ua dal dot. Nuk kenaqen kollaj femijet e sotem. ��
  Mos ua ve fajin femijeve, thuaj qe ju nenat e sotme jeni te dembelozura dhe nuk jeni ne gjendje te rrisni me shume se 1-2 femij :P


  une per vete 2-4 , gruaja do thoje 3-5 hahah
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga citizen : 08-02-2015 mė 02:09

 4. #104
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga citizen Lexo Postimin
  Ti je sa per tre
  sa per 3 eshte pak, mami me thoshte sa gjithe bota

 5. #105
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga citizen Lexo Postimin
  Ti je sa per tre
  Mos ua ve fajin femijeve, thuaj qe ju nenat e sotme jeni te dembelozura dhe nuk jeni ne gjendje te rrisni me shume se 1-2 femij :P


  une per vete 2-4 , gruaja do thoje 3-5 hahah
  Te ishte aq e thjeshte! Nenat tona kane vuajtur per mungese materialesh, por dhe ne kemi vuajtjet tona. Femijet i kemi ne shtepi, nuk i leme dot rrugeve sic rrinim ne tere diten. Po dhe vajtja-ardhja nga shkolla veshtire. Lufte per te dale ne kohe nga shtepia heret ne mengjes per te mos humbur autobusin. Femijet svijne dot vet. Duan nje nga prinderit sesben ne sherbim te tyre. Ose mund te paguash ndonje. S'te vjen njeri cheap. Bejne naze. Mund te kene orare te ndryshme. Imagjino sa here na duhet ta leme punen early apo te ikim late kur bie bore. Kete periudhe njehere boh. Femijet kane vonese, une s'kam. I kam ne shkolla te ndryshme. Nuk eshte fun te rrish te callesh out shpesh. E shume raste te tjera qe perballemi cdo dite. Shume stres. Po flas per stresin qe se shmangim dot. Pa te tjetave ua gjejme drejtimin me kollaj. Te kem me shume femije me c'orientohet jeta komplet. Vetem te rri ne shtepi pastaj.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 08-02-2015 mė 09:34
  Feelings change - memories don't.

 6. #106
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  smund ta kem then me mire sesa mia…prinderit tan kan pasur veshtirsi, por dhe ne se kemi aq te thjesht sa mendon…femijet jan pothuajse me shume mbyllur se duket ti cosh vet me makin per ndonje park…dhe sigurisht ngaqe jan mbyllur, shtepia behet rremuje ore minute…duhet te punosh full time te rrisesh dhe vec nje femije jo me dy
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 7. #107
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,835

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Dy kam dhe s'po ua dal dot. Nuk kenaqen kollaj femijet e sotem.
  Aq mbaji se mire i ke Edhe Rexhi gjithashtu me dy yjet e saje

  Ti keni me jete.

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar AlbaneZ pėr postimin:

  mia@ (12-02-2015)

 9. #108
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  4 (2 me 2)
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 10. #109
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  kam dy djem dhe besoj se eshte mjaftushem edhe pse mendoj se dhe nje vajz duhet
  Partizoni

 11. #110
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Morio kush ka vajza boten ka kot skane thene. Une ende skam femije porr le te kemi edhe 5 djem nje vajze e duaaaaaaaaaaaaaa
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 12. #111
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Une i dua 4 (2 me 2)
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 13. #112
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  nja 4 per qefin tim...e tani per qef te gruas se di hahahahah

 14. #113
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Dy jan tamam......
  Gjaku lahet me Gjak

 15. #114
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,778

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga Etno3 Lexo Postimin
  Dy jan tamam......
  jo more se kapen ashtu ...tek duhet me qene tre bile se njeri hyn e i ndan hahahahah

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •