Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 114
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Idealja do ishte 4 femi ...2 goca 2 cuna...
  Let food be your medicine !

 2. #42
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,010

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  mendoj te kem nja 7 a 8 ..ishalla po i boj pa dal ne pencion..pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 3. #43
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,754

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  mendoj te kem nja 7 a 8 ..ishalla po i boj pa dal ne pencion..pp
  Hahaha,mos jane pak.....Cila gru do i lind 7 femij ne keto kohra?
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 4. #44
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,010

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  c hall paske ti.... gra te ndryshme mi cuc....pppp

  seriozisht , nje e deshiroja shume !!!
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,284

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  dua dhe nje tjeter dhe ta mbyll kapitullin me aq them te provoj per nje te tret pas 3-4 vjet, ama duhet tia mbush mendjen burrit se thot 2 i mjaftojn
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 6. #46
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Nje qe kam e kam sa per 10 bashke.
  Bravo atyre femrave qe kane kurajon dhe rritin shume femije .Nuk flas per ato qe i lene pas dore ose bejne femije dhe te rritin njeri tjetrin.

 7. #47
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,662

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  2 - nje djale dhe nje vajze do doja te kem -
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,006

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Kisha pas deshire nje ekipe fudbollistik se bashku me rezervistet,kurse Qendersulmuesi te jap gola shume ndersa portjeri mundesishte te merr gola sa me pake....
  VENI,VIDI,VICI

 9. #49
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga A.I Lexo Postimin
  3! se me shume e kthene shpine permys
  Mua shume me duken edhe tre femije
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 10. #50

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Mua shume me duken edhe tre femije
  eeeeeeee....  naaaaaahhhhhhh...3!
  Think Different! Think Again!

 11. #51
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,227

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Nje qe kam e kam sa per 10 bashke.
  Bravo atyre femrave qe kane kurajon dhe rritin shume femije .Nuk flas per ato qe i lene pas dore ose bejne femije dhe te rritin njeri tjetrin.
  Kur ke 1 femije eshte me lehtesi per prinderit, por e vuan femija sepse ndihet teper i vetmuar. Une kam 1 djale edhe s'ma mban, por shume deshire do kisha te kisha 2.
  I LOVE GOD

  j&g

 12. #52

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  3 femije se paku Gjinia eshte e parendesishme kur i ke femijet e shendoshe dhe arrine ti edukosh si duhet !

 13. #53
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga A.I Lexo Postimin
  eeeeeeee....  naaaaaahhhhhhh...3! : D
  Jooooo, me hile Hiqe kte foton se s'dua me ndryshu menim
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 14. #54

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  ideja ajo eshte
  Think Different! Think Again!

 15. #55
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga A.I Lexo Postimin
  ideja ajo eshte
  Hileqar! u dorezova! edhe une 3 femije dua, bashke me ate te madhin
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 16. #56

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  hahahhhaha
  Think Different! Think Again!

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  qe kur polla mu tha zora, i thone

  cna duhen femijet tani oreeeeeeeeeeeeeeeeee
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga DiGiT@LiFE Lexo Postimin
  qe kur polla mu tha zora, i thone

  cna duhen femijet tani oreeeeeeeeeeeeeeeeee
  Ahahahah tamam femijet te marin nga goja ushqimin, nuk te lejn as gishtat me i lepi. Megjithate eshte kenaqesi te rrisesh femije. Harrohen te gjitha vuajtjet, lodhjet, netet pa gjume , etc etc

 19. #59
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  2
  Nje djale dhe nje vajze...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 20. #60
  Just Me!
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  2 femije, gjinia ska rendesi.......
  Just me!

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •