Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 114
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  sa te thote i madhi Zot...

 2. #22
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  cun goc cun.. Qe goca te kete dy vellezer qe ta mbajne mire..
  haha, ashtu doja ne une po ēa te besh qe doli ēun, ēun

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga B@Ne Lexo Postimin
  haha, ashtu doja ne une po ēa te besh qe doli ēun, ēun
  te kene jete e shendet, shume tmire jane te gjithe . Po se di pse kam pas qef qe goca te kishte dy vellezer shto ketu edhe babin e vet, do behej super e perkedhelur .
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 4. #24
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  7 ose 8 :P me pelqejne famijet e medha

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  te kene jete e shendet, shume tmire jane te gjithe . Po se di pse kam pas qef qe goca te kishte dy vellezer shto ketu edhe babin e vet, do behej super e perkedhelur .
  Mos te behet tip cuni thuaj, si cupa ime. Dhe ne kopsht nuk luan asnjehere me vajzat. Ka vetem shok, Lol
  Feelings change - memories don't.

 6. #26
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  te pakten kater. dhe te mos kene shum difference me njeri tjetrin
  HISTORY HOLDS
  for the time to come and share.

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Mos te behet tip cuni thuaj, si cupa ime. Dhe ne kopsht nuk luan asnjehere me vajzat. Ka vetem shok, Lol
  lol, te lezetshme jane dhe keto gocat e shkathta,
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga starbright Lexo Postimin
  7 ose 8 :P me pelqejne famijet e medha
  stari po fillo e nisi goce, se 8 femije duan kohen e tyre
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 9. #29
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Une do ngjaj nga gjyshja do i bej treshe treshe :P

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  stari po fillo e nisi goce, se 8 femije duan kohen e tyre
  Duan dhe nje minibus.
  Feelings change - memories don't.

 11. #31
  Gentle Creature Maska e starbright
  Anėtarėsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Hahaha autobuz thuaj :P

 12. #32
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219
  Faleminderit
  312
  149 falenderime nė 118 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  hahaha hajde teme hajde... po njeriu me femije dhe para thone nuk ngopet kurre. (po te jete vetem per deshire ..)

  le po ca komente fantastike per te ndrequr humorin ketej...


  Femijet jane mrekullia e jetes. A ngopemi me mrekulli? Veshtiresite (qe lexova ne disa parashtrime) jane fare te pa perceptueshme kur viren krahas gezimeve qe te sjell dhurata me e bukur qe njeriu mund te marre ne jete.

  Personalisht do te me dukej mekat te percaktoj vet sa sa femije dua te kem.
  What goes around---comes around

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga Sorkadhe_Kelcyre Lexo Postimin
  hahaha hajde teme hajde... po njeriu me femije dhe para thone nuk ngopet kurre. (po te jete vetem per deshire ..)

  le po ca komente fantastike per te ndrequr humorin ketej...


  Femijet jane mrekullia e jetes. A ngopemi me mrekulli? Veshtiresite (qe lexova ne disa parashtrime) jane fare te pa perceptueshme kur viren krahas gezimeve qe te sjell dhurata me e bukur qe njeriu mund te marre ne jete.

  Personalisht do te me dukej mekat te percaktoj vet sa sa femije dua te kem.
  Sa femije ke gjer tani? Mos me thuaj s'ke nis akoma. Nuk eshte mekat te besh percaktime sorkadhe. Mekat eshte te sjellesh femije njeri pas tjetrit ne jete dhe te mos jesh e zonja te kujdesesh per ta.
  Feelings change - memories don't.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Nuk eshte mekat te besh percaktime sorkadhe. Mekat eshte te sjellesh femije njeri pas tjetrit ne jete dhe te mos jesh e zonja te kujdesesh per ta
  dakort jam .

  Stari e paske mendu mire, me 3 shtatzani e rregullove ti motra . Ne fakt dhe pse eshte e veshtire te kujdesesh per binjaket (aq me teper per trinjaket) dhe mua me pelqejne shume
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 15. #35
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga starbright Lexo Postimin
  7 ose 8 :P me pelqejne famijet e medha
  O goc, bej te parin dhe shif e bej pastaj , loool
  Ime moter donte 4 femije , Idealja 2 goca 2 ēuna.... ka vetem 2 goca dhe me diference shume te madhe.

  Plus nuk jemi vetem ne ket "zgjidhje" nese bashkshorti/bashkshortja nuk jane dakort si i behet halli ????

 16. #36
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  te kene jete e shendet, shume tmire jane te gjithe . Po se di pse kam pas qef qe goca te kishte dy vellezer shto ketu edhe babin e vet, do behej super e perkedhelur .
  Rrofsh
  Dhe une ate ide kisha ne fakt ,ēe do qe nuk zgjedhim dot per ket

 17. #37
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  Me deshirat kurr s'jam i ngopur

  Pas vajzes e djalit dua e nje femije te trete!

  Aty do ndal

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  37
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  me pare thoja: edhe 10 te kem, jane 10 drita...por, tani me mjafton kjo nje qe kam paska pune femija...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shkenca : 19-06-2013 mė 08:16
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  edhe une kur nuk kisha thoja do bej dhjete, tani nje qe kam , e kam sa per dhjete
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Anėtarėsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Sa femije do deshironit te kishit?

  3! se me shume e kthene shpine permys
  Think Different! Think Again!

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •