Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 16
 1. #1
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  U kujtova cik me vonese per hapjen e temes por nuk mund te rrija pa e hapur nje teme urimi.

  Te uroj gjithe te mirat ne jete! Sa me shume suksese , mbaresi , gezime dhe lumturi e cdo gje qe ty do te bente te lumtur!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Arvima : 14-06-2013 mė 14:21
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,280

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Gezuar,u befsh 100 vjece, suksese dhe lumturi ne jete

 3. #3
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,625

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Gėzuar ditėn e lindjes Silentgirl , edhe 100 tė tjera tė bukura edhe tė lumtura pėr ju.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,501

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Urime e nderuar, i pritshit dhe i festofshit edhe shumė e shumė tė tjerė...
  Shėndet, suksese, fat e lumturi pa kufi...

 5. #5
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Urime Silentgirl, befsh 101 prej me te bukurave.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,777

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Edhe 100 i befsh...paq shendetin dhe jeten e gjate....eshte e veshtire per te dhuruar ty dicka sepse te gjitha i ke
  nje perqafim nga ana ime .........
 7. #7
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,877

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Silentgirl urime ditelindja, te deshiroj shume shendet, fat dhe lumturi.

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 8. #8
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Gezuar Ditelindjen Silent , Gjithe Te Mirat Paē

  Emri: urime-per-ditelindje-6612.jpg

Shikime: 77842

Madhėsia: 11.5 KB

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Edhe 100 Sg.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 10. #10
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  edhe 100...................
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 11. #11

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Pac vetem te mira ne nje jete sa me te gjate. Silentgirl
  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,779

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  edhe 100 vite te lumtura SIlent !
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 13. #13
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Silent, edhe 100 shpirt! Te uroj lumturi dhe shendet!
  What goes around---comes around

 14. #14
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Te gjitha te mirat per ty Silent ,sot dhe ne 100 vitet ne vazhdim

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Gezuar Silent. Edhe 100!
  AUTOCHTHONOUS

 16. #16
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Silentgirl edhe 100 vite te lumtura!

  Gezuar ditelindjen Silentgirl edhe aq sa te don zemra te lumtura !

  Kerkoj falje per vones


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhenet.M.S. : 30-06-2013 mė 18:16
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •