Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-06-2013
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Wargiming.net - World of Tanks

  Pershendetje,

  nese jeni fan i lojrave elektronike doja tju prezantoja nje nga lojrat me spektakolare MMO (Massively Multiplayer Online) action me mbi 50 milion usera.

  http://worldoftanks.eu/

  Nese ka usera qe aktualisht e njohin dhe e luajne do te doja te me kontaktonin dhe me kenaqesi t'ju ftoja ne klanin tone Shqiptar. Komuniteti shqiptar eshte ende i panjohur dhe do ishte bukur sikur te rritej pak ne numer.

  Ne te kundert me kenaqesi do t'ju ftoja ta provonit njehere. Argetimi i garantuar

  Mund te me gjeni me emrin e lojes: Saint_Anger

  Trailer:


  Happy Hunting noobs ^^

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e LENTIWTF
  Anėtarėsuar
  30-01-2010
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  30
  Postime
  53
  Faleminderit
  4
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Wargiming.net - World of Tanks

  une ka qe nje vite qe e luaj kete loje, dhe ka qe nje vite qe kerkoj shqiptar per kete loje dhe skam mundur me gjet un ddo te shtoj si shoq ne lojen time dhe bisedojm pastaj, un jam florentleka828@live.com, tani kam tankun IS rus, kam pasur edhe tjera mirepo i kam shitur e i kam bere disa modifikime te profilit e besoj qe do jap kontribut ne clan-in.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •