Diktatori që mbante një ushtri skllavesh seksi


skllaveSpeciale/ Ka shumë histori mbi ish- liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong-il. Babai i udhëheqësit aktual, quhej “Udhëheqësi i dashur”



Ka shumë histori mbi ish- liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong-il. Babai i udhëheqësit aktual, quhej “Udhëheqësi i dashur”. Me urdhër të tij janë ekzekutuar dhe internuar mijëra njerëz. Vendi mes Kinës dhe Koresë së Jugut është më i izoluari në planet dhe informacionet vijnë kryesisht nga ata që arratisen. Një prej tyre është edhe japonezi Kenji Fujimoto, i cili ka punuar si shef kuzhine për diktatorin për 11 vite.

Por më pas ia doli që të arratisej, për të sjellë disa detaje pikante nga jeta e ish- diktatorit në një intervistë për revistën GQ. -Kim kishte shumë vajza, të cilat i mbante si skllave seksi. Ato rrëmbeheshin ende pa mbushur 16 vjeç, virgjëresha, jetime, prindërit e të cilave ishin zhdukur në kampet e ndëshkimit. Por kishte edhe femra nga Tajlanda.

Kim Jong-il e quante këtë “Batalioni i kënaqësisë” ose Kippumjo. Femrat e këtij divizioni bëhesh këngëtare, kërcimtare ose masazhatore.

“Jo” nuk ishte në fjalorin e tyre. Kim kishte pasion që këto femra të bënin ndeshje boksi, pasi kjo e eksitonte. Dhe diçka: asnjë mashkull tjetër nuk i prekte me dorë. -Kim kishte shije të shtrenjta.

Fujimoto udhëtonte në mbarë botën për të bërë pazar: havjar në Iran, peshk në Tokio, birrë në Danimarkë. Ndërsa konjakun e preferuar, për të cilin shpenzonte 700 mijë dollarë në viti, e merrte në Francë. Madje në Pekin porosiste ndonjëherë Big Mac të McDonald’s. – Diktatori kishte themeluar një Institut për Jetëgjatësinë. 200 punonjës nuk bënin asgjë tjetër përveçse mendonin se si të zgjasnin sa më shumë jetën e “Udhëheqësit të dashur”.

Ushqimi kishte një rëndësi të veçantë. Kontrollohej diçka në detaje dhe vetëm ushqimi perfekt lejohej. Ushqimi gatuhej vetëm me dru nga një mal i shenjtë, ku ka lindur lideri. -Humori i tij ishte i çuditshëm. Kështu, diktatorit i dukej gallatë që të urdhëronte që shefit të tij të kuzhinës, Fujimoto, t’i rruheshin qimet pubike përpara dasmës me një këngëtare koreano- eriore. –Kur Fujimoto u largua njëherë për në Japoni, Kim i vendosi nga pas një vrasës. Kur u rikthye në Korenë e Veriut, Fujimoto e pyeti diktatorin për këtë çështje dhe ai u përgjigj: Harroje, rëndësi ka që jeton.

http://www.standard.al/diktatori-qe-...llavesh-seksi/