Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 55
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Shqipri 1:1 Norvegji

  Neser mbrema ne oren 20:30 ne stadiumin kombetar "Qemal Stafa" do te zhvillohet ndeshja ndermjet Shqiperise dhe Norvegjise, e vlefshme per eliminatoret e Kampionatit Boteror "Brazil 2014".

  Besojme ne fitore, forca dhe suksese cunave!


  Ky eshte grupi i kombetares tone:


 2. #2
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Ne besojm....ne deshirojm!

  Si eshte formacioni ?

  Do loz Cana apo jo,se me duket ka 2 kartona te verdh :S

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Antarsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,518

  Pr: Shqipri - Norvegji

  do fitojme ashtu si me islanden
  jesht prm ne aliarm
  jeshm more jeshm
  po drita skeshm

 4. #4

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Me bekimin e Sales ka mundesi qe Shqipria te fitoje. Heren e pare qe shkoi Sala ne stadium, Shqipri - Moldavi 3-0.

  Ky eshte Sala !!!


 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Mendoj qe Cana nuk do te luaj, se paku nuk e ka pare ne 18-shen e pare qe e prezantoi De Biasi. Kjo do te jete nje mungese e ndjeshme, por megjithate shpresoj qe cunat kane force te mposhtin edhe nje here Norvegjine, tash para publikut te tyre Kuq e Zi
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 6. #6

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Shqiperija do fiton 2-0
  High Voltage , Power Supply

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,033

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Shqiperia -Norvegjia 2:1

  .
  .
  .

  ose
  Shqiperia-Norvegjia 1-2 (natyrisht, goli i dyte ne minuten 92)

 8. #8

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Peshendetje F/SH
  Besoj n FITORE vetem m nj kusht,q nser Djelmoshat e Kombtares Shqiptare t lozin ashtu sikur n Ndeshjn e fundit (Norvegji-Shqipri 0-1)dhe Fitorja do t vij m 1-0 apo 2-1 etj.ska rndsi +3 pik na duhen.

  TA GZOJM EDHE FITORN E NSERME (kjo sht deshira ime )

 9. #9

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Hajd ishalla nje ndeshje e bukur neser!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Nese gjithecka do te varet nga loja ne fushe dhe jo nga ajo ne bastore dhe tavoline, kuq e zinjet fitojne gjithesesi.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Ja dhe formacioni i ekipit tone:

  Formacioni i Shqipris (3-2-3-2): Etrit Berisha, Armend Dallku, Admir Teli, Mrgim Mavraj, Ansi Agolli, Ervin Bulku, Jurgen Gjasula, Migjen Basha, Valdet Rama, Edgar Cani, Hamdi Salihi

  Berisha
  Dallku– Teli – Mavraj

  Agolli – Bulku
  Gjasula - Basha - Rama

  Cani – Salihi

  Nje formacion me tre mesfushor te avancuar dhe dy sulmues premton loje shume te mire ofanzive. Uroj vec te mos deshtojne ne detyrat defanzive.

  Suksese sonte KUQ E ZINJEVE
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,691

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Shpresojme ne fitore por kam frike se me shume eufori e kane marre keta, pak me shume perulesi nuk i ben dem askujt.

 13. #13
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Citim Postuar m par nga xfiles Lexo Postimin
  kam frike se me shume eufori e kane marre keta, pak me shume perulesi nuk i ben dem askujt.
  Kjo eshte mese e vertete.Gjithmone euforia e tepruar ka qene ne dem te kombetares dhe do i shtoja qe,sa here nje perballje ka qene "deizive" gjithmone nuk ia ka arritur te fitoje.

  Gjithsesi une jam optimist per nje fitore te kuq e zinjeve tane.

  Forza SHQIPERIA

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Citim Postuar m par nga xfiles Lexo Postimin
  Shpresojme ne fitore por kam frike se me shume eufori e kane marre keta, pak me shume perulesi nuk i ben dem askujt.

  Me gjase xfiles, kurre nuk do te mesohemi te festojme pas fitores, por kete ne menyre euforike e bejme akoma pa ber hop...dhe kjo na rikthehet bumerang ne demin tone. Uroj te mos ndodhe keshtu kesaj radhe dhe te jemi me ne toke se zakonisht!
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 15. #15
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  58
  Postime
  1,804

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Suksese Shqiperia!!! a di dikush ndonje link per ta pare ndeshjen online ( ne pune).?..Perpara .... Shqiperia...Shqiperia !!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 07-06-2013 m 14:42 Arsyeja: shtim
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 16. #16
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Citim Postuar m par nga bili99 Lexo Postimin
  Suksese Shqiperia!!! a di dikush ndonje link per ta pare ndeshjen online ( ne pune).?..Perpara .... Shqiperia...Shqiperia !!!
  provoje kete, atdhe.eu
  I LOVE GOD

  j&g

 17. #17
  mall Maska e bili99
  Antarsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  58
  Postime
  1,804

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Rrofsh loneeagle,do provoj...suksese Kombetares !!!.................1 -- 0 per Shqiperine....ooooooooooooooohejjjjjjjjj
  Ndryshuar pr her t fundit nga bili99 : 07-06-2013 m 15:14
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516

  Pr: Shqipri - Norvegji

  MOS I NDY TEMAT no name

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Antarsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516

  Pr: Shqipri - Norvegji

  Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
  MOS I NDY TEMAT no name

 20. #20
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Antarsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,816

  Pr: Shqipri - Norvegji

  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL

  Valdet Rama 41 `...
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •