Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Loja e pare

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-06-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb Loja e pare

  Loja e pare e krijuar 100% nga nje shqiptar (une)
  Shikojeni ne youtube --v


  Lexoni vleresimin dhe shkarkoni lojen -->http://www.anothergames.com/reviews/seasons

  Siti i internetit dhe loja jane te miat
  Po i interesoi njeriu ndonje gje, me thoni
  Nese ju pelqen loja apo siti, shperndajeni tek shoket tuaj

 2. #2
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Loja e pare

  Thumbs up! Ndoshta mund te sperkatesh rreziqe si vrima ne toke neper nivel qe te shtojne ca veshtiresine. Apo vizioni yt eshte qe te jete eksperience relaksuese?
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-06-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Loja e pare

  Leveli i fundit ka dicka te tille
  Po e arrite shpresoj te te pelqeje

  Flm per thumbs upin

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •