Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Emri: n68708.jpg

Shikime: 728

Madhėsia: 42.3 KB
  pipipop u qujka ky marifet,je ne situat ku ambienti per urinim per femrat nuk eshte i pershtateshem ja zgjidhja Pipipop!!!! hahahha
  ala si nuk me shkoka te beje rreklamuesen,nejse ...mos thuani se nuk ju tregova-fjale nuk dua!
  cenka nje shtojs silikoni qe ju shtohet mbathjeve dhe mundesohet urinimi ne kemb edhe per gocat...hajde futurizem hajde

  te ne ne Kosove ka nje shprehje po e shkruaj ne dialekt-kjo koka mu pshurr ner veti........hahahahahhah
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga teta : 22-05-2013 mė 04:42

 2. #2
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  sa gje e shemtuar. se shpejti do nxjerrin edhe popopop-in unisex

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  ewww lol.....
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 4. #4
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  hahaahhahahaha , mire e shemtuar por nuk duket praktike fare ...looool

 5. #5
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  qyqa none..... bo vaki me ja prek nonjones pasi ta ket bo do na duket si travestit..pp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Citim Postuar mė parė nga tutankamon Lexo Postimin
  qyqa none..... bo vaki me ja prek nonjones pasi ta ket bo do na duket si travestit..pp
  hahha epo cdo gje ka nje cmim,duhet marr parasysh kjo hahahhahahah i keq

 7. #7
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Tani do filloni te beni gara me njera tjetren se kush e hedh me lart apo me larg

 8. #8
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Tani do filloni te beni gara me njera tjetren se kush e hedh me lart apo me larg
  haahahhahahaahhaahaha ( U rrit goca u ba "burre" ) ose hajt te keqen , te meson mami si mund ta ēoj sa me larg loooooooooooooool
  o sa qesha .......

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  une me shum po qeshi me foton nr 2

  gadi ktu per akcion hahah

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  teta,

  si e ka emrin,

  dildo qe vetem pshurr?

  tani ju ngel vetem me e ngjyros si zezaket

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Kjo do ju vije shume ne ndihme femrave qe punojne ne qendra te medhaja tregtare, ku banjot frekuentohen nga qindra vizitore, konsumatore, ose atyre qe jane shume ne levizje gjate dites, apo qe e kane te nevojshme te iken shpesh ne banjo kur jane jashte shtepise.
  Feelings change - memories don't.

 12. #12
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Citim Postuar mė parė nga teta Lexo Postimin
  Emri: n68708.jpg

Shikime: 728

Madhėsia: 42.3 KB
  pipipop u qujka ky marifet,je ne situat ku ambienti per urinim per femrat nuk eshte i pershtateshem ja zgjidhja Pipipop!!!! hahahha
  ala si nuk me shkoka te beje rreklamuesen,nejse ...mos thuani se nuk ju tregova-fjale nuk dua!
  cenka nje shtojs silikoni qe ju shtohet mbathjeve dhe mundesohet urinimi ne kemb edhe per gocat...hajde futurizem hajde

  te ne ne Kosove ka nje shprehje po e shkruaj ne dialekt-kjo koka mu pshurr ner veti........hahahahahhah
  haahahhaaha sdi nga te ja filloj

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •