Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 178
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Citim Postuar mė parė nga qeveriablu Lexo Postimin
  Ne kontrate eshte edhe klauzola qe munde te le klubin mbas nje viti me te njejtin demshperblim qe ka paguar Monako per lojtarin (60 mil euro).
  Nuk ekziston asnje marreveshje e tille ne kontraten e nenshkruar nga Falcao dhe Monaco.

  P.S; Falcao behet transferimi me i shtrenjte ne histori te futbollit francez - 60 mln euro.


  ***

  Barcelona ka mare tre oferta per David Villa. Arsenal, Tottenham dhe Liverpool jane ekipet e interesuara per te.
  Flitet se Tottenham ka ofruar rreth 15 mln euro.
  Me ardhjen e Neymar, Barcelona eshte e gatshme per t'a shitur David Villa.

  ***

  Chelsea i ofron Napolit 30 mln euro dhe Torres ne shkembim per Cavanin.

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Presidenti i Napolit, De Laurentiis u ka dhene nje sinjal ekipeve te cilat jane te interesuara per sherbimet e Cavanit.

  De Laurentiis ka shkruar ne twitter:
  Kemi marre shume oferta per Cavanin, por te gjitha ishin shume me te uleta sesa klauzola per blerjen e tij. Ofertat nen 63 mln euro per Cavanin jane te pavlefshme!


  ***


  Sipas "The Sunday Times", Bale mund te behet nenshkrimi me i shtrenjte ne histori te futbollit.
  Florentino Perez pasi deshtoi per te nenshkruar me Neymar, eshte i gatshem t'i paguaj Tottenham 100 mln euro per Bale.
  Pervec Bale, Perez deshiron te nenshkruaj edhe me sulmuesin e Liverpool, Luis Suarez, per te cilin do te paguaj 47 mln euro.

  http://www.sport.es/es/noticias/liga...r-bale-2407155

 3. #43
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  ZYRTARE: Jesus Navas (Sevilla) ka nenshkruar per Manchester city.
  Transferi i tij : 20 mil. euro

  Jesus Navas ,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 25-06-2013 mė 10:26
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 4. #44
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Zyrtare : Léo Baptistćo ( Rayo Valecano) kalon ne Atletico Madrid,si zavendesim i Falcao !
  Transferi i tij : 6 mil euro.

  Leo Baptistao,20 vjec,qendersulmues, Brazil
  Sezoni 12/13 : 28 ndeshje - 7 gola,7 asist

  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 5. #45
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Zyrtare : Daniel Carvajal ( Bayer leverkusen) rikthehet ne Real Madrid
  Transferi i tij : 6.5 mil. euro

  Daniel Carvajal, 21 vjec,mbrojtes anesor,Spanje
  Sezoni 12/13 : 38 ndeshje - 1 gol, 8 asist

  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  ZYRTARE: Chelsea ka konfirmuar se e ka angazhuar Mourinhon ne postin e trajnerit.
  Mourinho ka nenshkruar kontrate kater-vjecare.

  ***  ZYRTARE: Roberto Carlos trajner i Sivasspor.
  Ka nenshkruar kontrate dy-vjecare me ekipin turk.

  ***


  ZYRTARE: Bayer Leverkusen ka konfirmuar se ka nenshkruar me portjerin e Sevilles, Palop.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 03-06-2013 mė 21:55

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Barcelona ka konfirmuar se Neymar ka kushtuar 57 mln euro.
  Neymar ka nenshkruar kontrate pese-vjecare me Barcelonen, ndersa klauzola per prishjen e kontrates eshte vendosur 190 mln euro.
  http://www.fcbarcelona.com/football/...-million-euros


  Barcelona sot e ka bere prezantimin e Neymar perpara publikut ne Camp Nou.
 8. #48
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Pas Bayern,Man UTD dhe Monaco,listes per sherbimet e Marchisio i shtohet dhe Real Madrid.Uroj te rrije tek Juventus...

  Per Pogba kane ardhur dy oferta nga 20 mil euro.Ekipet qe ofrojne kete shume jane Arsenal dhe Man City. (Pogba konsiderohet i pashitshem)

  Roma, Stekelenburg su Twitter: "Sarņ il portiere del Fulham"
  Portieri i Romes deklaron ne twitter: Do jem portieri i Fulham.

  Ps: Kjo merkato e kesaj vere do jete me e nxehta qe kam pare ndonjehere qe kur kam filluar te ndjek futboll.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 04-06-2013 mė 11:04

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  ZYRTARE: Miroslav Djukic do te jete trajneri i Valencias sezonin e ardhshem.
  ***


  Laurent Blanc thuhet se do te jete trajneri i Romes sezonin e ardhshem.
  Ne itali thone se marreveshja eshte arritur, pritet vetem konfirmimi zyrtar.
  ***


  Sipas "Daily Mail", Guardiola ka kerkuar nga drejtuesit e Bayern qe te nenshkruajne me mbrojtesin e Arsenalit, Laurent Koscielny.
  Bayern ka ofruar rreth 18 mln euro.
  ***


  Sipas "La Gazzetta", Roma ka refuzuar nje oferte prej 20 mln euro nga Real Madrid per qender-mbrojtesin 19 vjecar, Marquinhos.
  ***


  Sipas "Daily Mirror", David Moyes deshiron te nenshkruaj me Cesc Fabregas.
  Man Utd eshte i gatshem te ofroj 35 mln euro.

  Fabregas ka konfirmuar se nuk do te largohet nga Barcelona.
  ***


  Milani deshiron te nenshkruaj me Ezequiel Lavezzi.
  ***


  Mourinho i ka kerkuar Abramovicit shitjen e Torres dhe Mata.

  Lojtaret te cilet deshiron ti sjell ne Chelsea jane:

  De Rossi (Roma), Jovetic (Fiorentina), Dzeko (Manchester City), Sneijder (Galatasaray), Nemanja Matic (Benfica), Eliakimi Mangala (Porto) si dhe rikthimin e Romelu Lukaku nga West Bromwich.

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  edhe mario gomez duket se do jete i napolit
  pas ndeshjes se kupes ne dhomat e zhveshjes ka thene qe kjo eshte ndeshja ime e fundit per bayern(keshtu e kishte bild)
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Pas Bayern,Man UTD dhe Monaco,listes per sherbimet e Marchisio i shtohet dhe Real Madrid.Uroj te rrije tek Juventus...

  Per Pogba kane ardhur dy oferta nga 20 mil euro.Ekipet qe ofrojne kete shume jane Arsenal dhe Man City. (Pogba konsiderohet i pashitshem)


  Portieri i Romes deklaron ne twitter: Do jem portieri i Fulham.

  Ps: Kjo merkato e kesaj vere do jete me e nxehta qe kam pare ndonjehere qe kur kam filluar te ndjek futboll.
  Albanez,per ato dy ekipet e tjera nuk e di mund te jete e vertete por te siguroj 99% qe Bayern nuk eshte i interesuar per Marchisio duke patue Shvai... J.Martinez,L.Gustavo ne ate rol.Nuk besoj se do shese Martinez per te mare Marchisio.
  MOS I NDY TEMAT no name

 12. #52
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  34
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Milani dukt se eshte shume i interesuar per sherbimet e mesfushorit te Sampdorias Poli dhe Mesfushorit te avancuar apo Sulmuesit te terhequr si te doni thoni, Ēerēi. Flitet gjithashtu se Allegri deshiron Matrin per te zevendesuar Pacinin i cili eshte e sigurte qe nuk do jete pjese e ekipit deri ne muajin Tetor.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 05-06-2013 mė 10:05
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 13. #53
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Freeopen.

  Mbase ke te drejte por pervec tuttosportit ate "lajm" (po e le ne thonjza meqe thua ti nuk eshte e vertet) e ka dhene edhe Gazzetta.it & Corrieredellosport.it. Keto te treja lexoj me se shumti online.Tani,se jane llafe koti per te mbushur gazetat,ate nuk e di..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 05-06-2013 mė 10:05

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  ZYRTARE: Roberto Martinez trajner i Everton, ka nenshkruar marreveshje kater-vjecare.
  ***


  ZYRTARE: Fernandinho (Shakhtar Donetsk), ka nenshkruar per Manchester City. Transferimi i tij ka kushtuar rreth 40 mln euro.
  ***


  ZYRTARE: Stekelenburg (Roma), ka nenshkruar per Fulham.
  ***


  ZYRTARE: Alberto Costa (Valencia), ka nenshkruar per Spartak Moscow. Transferimi i tij ka kushtuar rreth 10 mln euro.
  ***
  Lewandowski ka konfirmuar se do te largohet nga Borussia Dortmund kete vere, duke thene se ka marreveshje me klubin e ardhshem. Flitet se mund te jete Bayern.
  ***

  Arsenali ka konfirmuar se Arshavin, Denilson dhe Sebastien Squillaci do te largohen nga klubi me 30 qershor Lojtaret jane te lire te gjejne ekipet e tyre te reja.
  ***


  Sipas "Daily Mirror", Ezequiel Garay (Benfica), eshte shume afer nenshkrimit me Manchester United. Transferimi i tij do te kushtoj rreth 20 mln euro.
  ***


  Sipas "The Sun", Manchester United do te nis nje oferte ne drejtim te Real Madrid per Cristiano Ronaldo.
  76 mln euro plus nje lojtar ne shkembim, ndersa per Ronaldo page prej 300 mije euro ne jave.
  ***


  Ne itali flitet se Juventus eshte shume afer nenshkrimit me Tevez.
  ***


  "The Sun" raporton se Bayern deshiron te nenshkruaj me Luis Suarez dhe eshte i gatshem t'i ofroj Liverpoolit, Arjen Robben si pjese te marreveshjes.
  ***


  Berlusconi deshiron te nenshkruaj me KAKA.
  ***


  Monaco mendon te perforcoj repartin e mbrojtjes.
  Terry (Chelsea), Agger (Liverpool) dhe Evra (Man Utd) jane disa nga emrat e lojtareve qe deshiron t'i transferoj Ranieri.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga no name : 05-06-2013 mė 21:50

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  ZYRTARE: Stoichkov do te jete trajner i CSKA Sofia sezonin e ardhshem.

  Sipas "Sky Sport", Galliani deshiron ta sjell ne Milan futbollistin e PSG, Javier Pastore.
  ***

  Monaco eshte shume afer nenshkrimit me mesfushorin e CSKA Moscow, Alan Dzagoev.
  Gjithashtu flitet se Monaco ka bere nje oferte rreth 12 mln euro ne drejtim te Man Utd per mbrojtesin Patrice Evra.

 16. #56
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  sipas l'equipe PSG i paska ofruar ronaldos nje kontrate prej 18 milione neto per sezon. wow.
  http://www.lequipe.fr/Football/Actua...ronaldo/371357
  Vasudhaiva Kutumbakam

 17. #57
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Albanez,per ato dy ekipet e tjera nuk e di mund te jete e vertete por te siguroj 99% qe Bayern nuk eshte i interesuar per Marchisio duke patue Shvai... J.Martinez,L.Gustavo ne ate rol.Nuk besoj se do shese Martinez per te mare Marchisio.
  Nuk eshte Gustavo pjese e listes se atyre qe do levizin nga Bayern kete vit ? Apo e kam pare gabim une? Megjithate,mendoj se B.Munchen nuk do ta blente Marchisio. Nuk besoj se do bejne 2 formacione,nje ne fushe dhe nje stol.Luks i madh,shpenzim i tepruar.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 18. #58
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Nuk eshte Gustavo pjese e listes se atyre qe do levizin nga Bayern kete vit ? Apo e kam pare gabim une? Megjithate,mendoj se B.Munchen nuk do ta blente Marchisio. Nuk besoj se do bejne 2 formacione,nje ne fushe dhe nje stol.Luks i madh,shpenzim i tepruar.
  Blod,deri ne keto casteGustavo nuk eshte ne shitje,jane hamendesime gazetash si perhere ne kohe transferimesh.Mundet ta shesin nese do te kene ndonje oferte te mire megjithese nuk shoh arsye se pse duhet ta bejne kur ai eshte nje lojtar qe nuk ka pretendimet e ''yjeve'' qe qarkullojne ne Europe.Gustavo eshte nje nga alternativat e Shvaistaiger dhe Martinez,ta sheshes do te thote ta zevendesosh me dike tjeter me te njejtat tipare,prandaj dhe them se nuk mund ta shesin,mund te ndodhe vetem perkundrejt ndonje shume te kenaqshme sepse lojtari eshte i vlefshem per Bayern.
  Gazetaret shkruajne cfare u vjen per mbare vetem per te shitur gazetat.Po te shohesh gazetat italiane te duket sikur te gjithe sulmuesit e kampionateve te ndryshme do ti mbledhe Juventus,nje dite e bejne gati te kryer kalimin e Higuain,diten tjeterate te Tevez,ne mengjes Jovetic eshte me valixhe ne dore gati per tu nisur per ne Torino ndersa mbasdite zbarkon Suarez.Vetem llogje shkruajne.
  Per te mos kaluar te Napoli i cili sipas gazetareve i ka siguruar pothuajse,Gomez e Torres kur akoma ka nen kontrate Cavani dhe askush nuk po ben asnje tentative per ta blere.Ndersa me e bukura dje ishte pothuajse i kryer kalimi i Fellaini nga Everton te Napoli vetem se- shkruante gazeta -ka nje problem te vogel prej 30 mil eurosh dhe kjo po e pengon kete gje.
  Kjo nuk eshte gazetari sportive apo me mire te themi informacion sportiv.
  Ja nje perle e sotmja.  Mbas pak do shkruajne qe dhe Chievo ishte afer transerimit te neymar.
  MOS I NDY TEMAT no name

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Ky eshte edhe qellimi i temes , pervec "konfirmimeve zyrtare te transferimeve", anetareve u jepet mundesia per te diskutuar me njeri-tjetrin rreth "lajmeve apo thashethemeve" qe qarkullojne per levizjet e mundshme te futbollisteve.

  Ty apo ndonje tjetrit, nq se nuk ju pelqen kjo teme, nuk jeni te detyruar qe te merni pjese.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime

  Pėr: Transferimet e merkatos verore 2013-14

  Citim Postuar mė parė nga no name Lexo Postimin
  Ky eshte edhe qellimi i temes , pervec "konfirmimeve zyrtare te transferimeve", anetareve u jepet mundesia per te diskutuar me njeri-tjetrin rreth "lajmeve apo thashethemeve" qe qarkullojne per levizjet e mundshme te futbollisteve.

  Ty apo ndonje tjetrit, nq se nuk ju pelqen kjo teme, nuk jeni te detyruar qe te merni pjese.
  ''Ti ke mizen nen kapele'' thote nje fjale e urte.
  Na pelqen apo jo juve nuk ju hyn ne xhep asgje.
  Ka dhe persona te cileve thashethemet apo llogjet e pazarit nuk u pelqejne dhe i kundershtojne ato brenda normave te miresjelljes pa patur nevojen e ndermjetesve sepse jane ne gjendje vete te sillen ne menyre te kulturuar.

  Mos merr persiper te besh ate per te cilen nuk je i autorizuar nga askush. Nis duke mos i fshire postimet kur ato jane brenda rregullave te forumit dhe mos u merr me cfare na pelqen ne.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga freeopen : 06-06-2013 mė 17:21
  MOS I NDY TEMAT no name

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •