Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
  Antarsuar
  24-10-2010
  Vendndodhja
  n'PDK
  Postime
  678

  Besa gaxherri, rikthehet n ldk  Lidhja Demokratike e Kosovs (LDK) ka njoftuar sot se dega e Lidhjes Demokratike t Dardanis n Pej, me t gjitha nndegt dhe strukturat e saj iu bashkua LDK-s.

  “Lidhja Demokratike e Kosovs, Kryetari Mustafa dhe Dega e LDK-s e Pejs mirpresin ardhjen e Degs s LDD-s, t drejtuesve t saj dhe t gjith veprimtarve. LDK-ja e konsideron kt akt si shum t rndsishm pr bashkimin e elektoratit rugovian n Pej dhe n Kosov dhe pr fuqizimin e mtejm t Lidhjes Demoratike t Kosovs”, thuhet n njoftimin e LDK-s.

  LDK-ja e mirpret n veanti kthimin e zonjs Besa Gaxherri dhe t bashkpuntorve t saj n LDK dhe ardhjen e tyre e konsideron si akt fuqizimi t Degs s LDK-s n Pej.

  Akti solemn i zytarizimit t ktij bashkimi do t bhet gjat takimit Isa Mustafs me elektoratin e nndegve t Lugut t Baranit, sonte n orn 19, n Baran t Pejs, thuhet n njoftim.
  http://www.gazetaexpress.com/?cid=1%2C13%2C111458


  -p.s. edhe ja po vjen Rundi i dyt i Boksit me karrike
  Ndryshuar pr her t fundit nga Boy_XL : 12-05-2013 m 09:12
  Vv - Palao+LISBA :D

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •