Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Gezuar Pashket !

  ju uroj ..gezuar Pashket.. gjith besimtareve brėna e jasht Forumit..

  Mot me mire !

 2. #2
  E dua letėrsinė Maska e Sorkadhe_Kelcyre
  Anėtarėsuar
  30-07-2005
  Vendndodhja
  me ariun polar
  Postime
  2,219

  Pėr: Gezuar Pashket !

  Gezuar te gjithve! Shendet e mbaresi! Brari, Gezuar!
  What goes around---comes around

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,006

  Pėr: Gezuar Pashket !

  Urimeve te Brarit i bashkangjitem edhe une: FEHMI KAQIU,PRISHTINE ,DARDANI
  VENI,VIDI,VICI

 4. #4
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pėr: Gezuar Pashket !

  Gezuar pashket te gjithe shqiptarve qe i festojn.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,957

  Pėr: Gezuar Pashket !

  Gėzuar Pashkėn tė gjithė besimtarėve katolikė tė Forumit ! Shėndet, mbarėsi & gjithė tė mirat pėr Ju & Familjet tuaja !

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,957

  Pėr: Gezuar Pashket !

  Gėzuar Pashkėn tė gjithė besimtarėve ortodoksė tė Forumit !

  Shėndet, mbarėsi & gjithė tė mirat pėr Ju & Familjet tuaja !

 7. #7
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,822
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: Gezuar Pashket !

  Drita e Shenjte e Ringjalljes le te ndricoje shpirtin dhe jeten e te gjithėve!!!

  KRISHTI U NGJALL!!!!!!!

  Το Αγιο φως της Αναστασης ας φωτισει της ψυχες και της ζωες ολων!!!

  ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •