Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Anėtarėsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,976
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Emri: gomari katunari.jpg

Shikime: 1405

Madhėsia: 121.5 KB

  Ne kohen e sotme, shume shprehje popullore po rezultojne te paverteta.
  historikisht populli thoshte qe "I zoti e nxjerr gomarin nga balta", por me sa shohim nga foto, realiteti flet ndryshe.
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Anėtarėsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,976
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Range Rover 500 Kuajfuqi del nga balta me 1 Gomarfuqi..
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  o akill po eshte fotomontazh nuk e dallon
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime nė 26 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  nuk eshte fotomontazh
  ajo makina eshte mare ne varreze makinash ne gjermani dhe perdoret nga ndonje supermarres shqiptar ne tirone.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  363
  Faleminderit
  11
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  I ka futur nafte shqiperie me gjysem uje dhe e ka lene pompa,osé i ka mbaruar benzina

 6. #6
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  nuk eshte fotomontazh
  ajo makina eshte mare ne varreze makinash ne gjermani dhe perdoret nga ndonje supermarres shqiptar ne tirone.
  Je i sigurt qe nuk eshte ndonje greke, se eshte bere puna keq andej s'kan leke per benzine/nafte.
  I LOVE GOD

  j&g

 7. #7
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga KORCARI 2 Lexo Postimin
  I ka futur nafte shqiperie me gjysem uje dhe e ka lene pompa,osé i ka mbaruar benzina
  Gjitheandej abuzohet me benzinen/naften jo vetem ne shqiperi. Nejse mendoj se me shume duhet te na interesoj fakti qe plerat greke po na helmojne cdo dite me ushqime te helmuara, skaduara edhe qe nuk pranohen/shiten ne asnje vend tjeter por vetem ne Shqiperi!
  I LOVE GOD

  j&g

 8. #8
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Gjitheandej abuzohet me benzinen/naften jo vetem ne shqiperi. Nejse mendoj se me shume duhet te na interesoj fakti qe plerat greke po na helmojne cdo dite me ushqime te helmuara, skaduara edhe qe nuk pranohen/shiten ne asnje vend tjeter por vetem ne Shqiperi!
  ne kete rast e kane fajin Shqiptaret.


  Sa per foton, gomari nuk po nxjerr te zotin nga balta po nxjerr kuajt dhe te zotin e kuajve

 9. #9
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  ne kete rast e kane fajin Shqiptaret.


  Sa per foton, gomari nuk po nxjerr te zotin nga balta po nxjerr kuajt dhe te zotin e kuajve
  Shqiptaret jane fajtore se nuk ka shtet ti mbroj. PLERAT GREKE JANE FAJTORE SE JANE DJALLI VET, SI MUND TE SHESESH HELM??? LITERALLY HELM PO I SHESIN SHQIPTARVE TE SHKRETE!  BTW: qellimi i hapesit te temes eshte te poshteroj shqiptaret. Ka ardhe koha qe edhe ne t'ia kthejme me te njejten reagim se mirembajtesit e forumit as qe po cajne koken.
  I LOVE GOD

  j&g

 10. #10
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Shqiptaret jane fajtore se nuk ka shtet ti mbroj. PLERAT GREKE JANE FAJTORE SE JANE DJALLI VET, SI MUND TE SHESESH HELM??? LITERALLY HELM PO I SHESIN SHQIPTARVE TE SHKRETE!
  Si shkon Greku me pistolete ne koke ti detyroj te blejne produkte Greke.

  Apo qe qeveria Shqiptar te blej produkte Greke.

 11. #11
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Si shkon Greku me pistolete ne koke ti detyroj te blejne produkte Greke.
  Ta shpjegova me siper nuk ka shtet qe na mbron. Shumica as qe e kane iden te shkretet cfare po hane. U tmerrova kur lexoja ne cereal boxes qe ku produkt nuk lejohet te shitet ne vendet e EU edhe ne shije ishin tmerr! Padituria eshte me keq se me pistolet ne koke.
  I LOVE GOD

  j&g

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Anėtarėsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,976
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Ta shpjegova me siper nuk ka shtet qe na mbron. Shumica as qe e kane iden te shkretet cfare po hane. U tmerrova kur lexoja ne cereal boxes qe ku produkt nuk lejohet te shitet ne vendet e EU edhe ne shije ishin tmerr!
  ik nga tema, se je offside.
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 13. #13
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga Akili-A Lexo Postimin
  ik nga tema, se je offside.
  Kur nuk je shporrur ti nga forumi SHQIPTAR (QE TI I POSHTERON CDO DITE), as mos te genjej mendja se do iki une nga tema.
  I LOVE GOD

  j&g

 14. #14
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  Ta shpjegova me siper nuk ka shtet qe na mbron. Shumica as qe e kane iden te shkretet cfare po hane. U tmerrova kur lexoja ne cereal boxes qe ku produkt nuk lejohet te shitet ne vendet e EU edhe ne shije ishin tmerr!
  E cfare faji ka Greku qe qeveria Shqiptare seshte ne gjendje te mbroj vendin e vete?

  Sjane te mira Ushqimet Greke? e thjesht, mos ti blejne. ose ti denoncojne
  ose te hedhin qeverine poshte e te ndertojne nje te re per te miren e popullit

 15. #15
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  37
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  E cfare faji ka Greku qe qeveria Shqiptare seshte ne gjendje te mbroj vendin e vete?

  Sjane te mira Ushqimet Greke? e thjesht, mos ti blejne. ose ti denoncojne
  ose te hedhin qeverine poshte e te ndertojne nje te re per te miren e popullit
  Ti luan moskokecarsin se vet je ne dieni cfare po ndodh edhe thjesht i shmangesh konsumit te produkteve te tilla. Po ka plot njerez qe nuk e kane iden. Me thuaj sa konsumatore lexojne ingridents, ose vendin e prodhimit etc.????? Media e poshter nuk mbulon asnjher topic rreth produkteve greke etc.
  I LOVE GOD

  j&g

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Citim Postuar mė parė nga Ziti Lexo Postimin
  nuk eshte fotomontazh
  ajo makina eshte mare ne varreze makinash ne gjermani dhe perdoret nga ndonje supermarres shqiptar ne tirone.
  shikoje mire te gomat eshte apo nuk eshte montazh gomat nuk jane lagura uji nuk hapet kur leviz makina
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •