Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  T ndihmojm Ern ne realizimin e qllimit t saj !

  Era Kryeziu, qytetare nga Kosova e cila aktualisht jeton n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, ka shkruar esen me teme “From War to Freedom” (Nga lufta n liri) prmes se cils ajo aplikon pr burs prej 10 mij dollar pr fakultet. Ajo ka nevoj pr ndihmn dhe votn tuaj q eseja e saj t zgjidhet me e mira.

  Era sht 17 vjeare dhe q nga pas lufta jeton n Shtetet e Bashkuara t Ameriks. Ajo sht duke aplikuar pr regjistrim n Queens University of Charlotte n fakultetin e Psikologjis. Duke pasur parasysh koston e lart t shkollimit n Shtet e Bashkuara t Ameriks, Era ka aplikuar pr burs me vler prej 10 mij dollar ku si kusht pr t fituar bursn sht t shkruaj nj ese dhe eseja e saj t zgjidhet m e mira. Momentalisht ajo radhitet n vendin e tret dhe pr kt arsye ka nevoj pr ndihmn tuaj. Era ju fton t gjithve q t klikoni n linkun e mposhtm dhe ta votoni esen e saj.  Kliko posht

  http://www.wyzant.com/scholarships/v...rlotte-NC.aspx


  Studentja nga Kosova krkon votn tuaj .(2013).Marr 26 Prill, 2013, nga

  http://www.telegrafi.com/magazina/st...j-18-1175.html
  Me respekt,

  Valdet Shala

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime

  Pr: T ndihmojm Ern ne realizimin e qllimit t saj !

  U kry.

  paca DOren e mbare
  "M e mira sht armike e s mirs"

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime

  Pr: T ndihmojm Ern ne realizimin e qllimit t saj !

  e votova por nuk e lexova

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e valdetshala
  Antarsuar
  15-03-2008
  Vendndodhja
  Pej-Republika e Kosovs
  Postime
  2,376
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: T ndihmojm Ern ne realizimin e qllimit t saj !

  Vetem sa per njoftim Era ka fituar nje nga shperblimet

  http://www.telegrafi.com/magazina/er...e-6-19354.html
  Me respekt,

  Valdet Shala

 5. #5
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime n 50 postime

  Pr: T ndihmojm Ern ne realizimin e qllimit t saj !

  Uroj ta fitoj Era!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime n 56 postime

  Pr: T ndihmojm Ern ne realizimin e qllimit t saj !

  urojm te fitoje Era

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •