Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 103
 1. #1
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Antarsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipri
  Mosha
  41
  Postime
  943

  MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  TIRAN- Ministria e Punve t Jashtme t Shqipris ka konfirmuar incidentin mes kryetarit t Partis Socialiste Edi Rama dhe diplomatit Egin Ceka, n Vjen.

  Lajmi sht publikuar nga disa agjenci lajmesh shqiptare. Ato thon se Rama sht konfliktuar me Eginin, djalin e ambasadorit ton n Itali, Neritan Ceks, pr komentet e zymta q ka br n lidhje me realitetin dhe zhvillimet e fundit n Shqipri.

  Sipas, Civitas.al Rama ka qen i ftuar pr t mbajtur nj fjalim n Akademin Diplomatike t Vjens, ndrsa t pranishm kan qen mbi 100 diplomat.

  Burimet bjn t ditur se n prfundim t takimit Egin Ceka, diplomat shqiptar n misionin ton n OSBE, i ka krkuar Rams sqarime n lidhje me kto qndrime fyese t tij. M pas raportohet se mes t dyve ka patur ofendime publike, madje edhe konfrontime fizike.

  Rama nuk ka preferuar t jap prgjigje, por e ka kapur diplomatin prej veshi dhe si t mos mjaftonte kjo e ka goditur diplomatin n kok, shkruan Civitas.al.

  Dshimitar t ktij kan qen t gjith t pranishmit e Akademis Diplomatike t Vjens, madje disa prej tyre kan ndrhyr pr t ndar kt kacafytje t Rams dhe diplomatit Ceka, thuhet m tej nga mediat.

  (m.a/BalkanWeb)
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 2. #2
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Antarsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,816

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Me par i rrihte grate,tani rrihet me diplomat...ecte pa brek ne plazhet e botes,dhe ky palaco pretendon te behet kryeminister i Shqiperise !
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  .. do kete qene gallat
  "M e mira sht armike e s mirs"

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  05-02-2013
  Postime
  111

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  ka nje te mire ky Edi Rama e tregon vete vehten e tij " nuk din te permbahet dhe ka probleme seriose "

 5. #5

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Citim Postuar m par nga Prudence Lexo Postimin
  .. do kete qene gallat
  Po po, shume gallate do kete qene. Nje njeri qe pretendon te behet kryeminister i vendit jep nje spektakel halabakerie ne sy te qindra diplomateve nga e gjithe bota. Kjo eshte te vesh ulerimen se ata qe na perfaqesojne jane nje tufe horrash dhe rrugacesh e jo te qeshesh.

 6. #6

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Shume lajme amatore me fraza si "thuhet nga mediat". Pak si e pabesushme qe ai i ka ber pyetje, dhe ky pa ju pergigjur e ka kap nga veshi. Dhe cne aq afer njeri tjetrit ata ne nje sall me 100 veta. Ka shkuar Rama te ai apo ai te Rama?

 7. #7
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Citim Postuar m par nga linda l Lexo Postimin
  ka nje te mire ky Edi Rama e tregon vete vehten e tij " nuk din te permbahet dhe ka probleme seriose "
  rast i paster skizofrenie..kot nuk eshte kuruar me vite nga kjo semundje..kot nuk i ka pas rrah femrat 3 here ne dite para buke e pas buke..tamam tipi i skizofrenit..

  me e shpifur ishte mbrojtja qe i benin ushtaret e tij ne parlament..mjer ne kush do na drejtoje..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Antarsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,033

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  A ekziston ndonje videoclip qe ta shohim vete, apo jane vetem akuza dhe kunderakuza per qellime elektorale?

 9. #9

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  PS cuditerisht thote qe s'ka ndodhur ky incident

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  pordha me rigon te djalit te gjeneral97 Cekes
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 11. #11

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  lajme si shume te tjera ne prag zgjedhjesh !!! i tha kshu , degjova ashtu !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 12. #12
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  ahahahahah cfare idiotesh. Mjere ai vend ne dore te kujt ka ngelur!
  I LOVE GOD

  j&g

 13. #13
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,226

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Citim Postuar m par nga Darius Lexo Postimin
  Po po, shume gallate do kete qene. Nje njeri qe pretendon te behet kryeminister i vendit jep nje spektakel halabakerie ne sy te qindra diplomateve nga e gjithe bota. Kjo eshte te vesh ulerimen se ata qe na perfaqesojne jane nje tufe horrash dhe rrugacesh e jo te qeshesh.
  Darius, eshte mpire populli nga veprimet e ketyre, tani vetem te qeshim na ngelet. Ky nuk pretendon, por do behet kryeminister, fatkeqsisht shancet jane teper te medha per tu bere.
  I LOVE GOD

  j&g

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,556

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  ...me njeri - tjetrin le te pallohen sa te lodhen, por populli i zi c'taksirat ka qe u ka rene per iso ky virus i keq!?

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Doni-88
  Antarsuar
  09-02-2013
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  248

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Citim Postuar m par nga qeveriablu Lexo Postimin
  Me par i rrihte grate,tani rrihet me diplomat...ecte pa brek ne plazhet e botes,dhe ky palaco pretendon te behet kryeminister i Shqiperise !
  Ne fund do ta rreh kryte e vete, hiq mos ta ndin

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-02-2011
  Vendndodhja
  Antarkdite
  Postime
  626

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Keshtu osht mer jahu kur Edveri e fillon diten me "vize" dhe mbaron po me "vize"........ mjer Shqiperia e shqiptaret po rane ne doren e tij !
  moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Doni-88
  Antarsuar
  09-02-2013
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  248

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Citim Postuar m par nga loneeagle Lexo Postimin
  Darius, eshte mpire populli nga veprimet e ketyre, tani vetem te qeshim na ngelet. Ky nuk pretendon, por do behet kryeminister, fatkeqsisht shancet jane teper te medha per tu bere.
  Fatmiresisht s'do ja mundesoj AK ate shanse

 18. #18
  not exist Maska e skender76
  Antarsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,767

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Ne ket pike ndjej keqardhje per Ramen, me t'vertet.

  Duhet t'kurohet patjeter.
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  Darius!

  e ka kap per veshi.....Me sjell ne mend cufon.... Dhe me vjen te qesh.....si Ty jo?!


  Sa per gaz I botes.....s'eshte Hera e pare... Dhe te ulerije s'kam pse.....ne nje Kazan zjejne te gjithe...une te kem shendetin....ata kokat te hane


  Naten
  "M e mira sht armike e s mirs"

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425

  Pr: MPJ e konfirmon: Rama incident n Vjen me diplomatin Egin Ceka

  rama eshte shume i djallezuar.
  ai eshte populist.
  ai e ka kuptuar qe shqiptaret i adhurojne arrogantet, te pa edukatet. ndaj i ben rama keto, qe te fitoje simpati tek lapanjozet shqiptare.

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •