Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 15 prej 15
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime

  Cka simbolizon kjo shenje?

  Te dashur forumist jepni mendimin tuaj!


  Emri: 547763_596778733666669_2129218783_n.jpg

Shikime: 2264

Madhėsia: 18.2 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga roni_s : 17-04-2013 mė 18:07
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

 2. #2
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Kjo shenjė paralajmėron afėrsinė e udhėkryqit me qarkullim rreth e rrotull.
  Thjesht mendimi im.
  Love has no limits

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  kjo simbolizon mundesin e gllaberitjes nga ndonje grop qe sot jan aktuale ne gjithe boten...shakaa nuk ja kam iden

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  rrezik minash, nqfs se foto eshte ne ks
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2004
  Postime
  684
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Paralajmeron zonen e rrezikshme ku ne te kaluaren ka pasun numer te larte aksidentesh

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Sami Hyseni
  Anėtarėsuar
  01-01-2010
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  880
  Faleminderit
  14
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Citim Postuar mė parė nga Uke Topalli Lexo Postimin
  Paralajmeron zonen e rrezikshme ku ne te kaluaren ka pasun numer te larte aksidentesh
  Kjo ėshtė e saktė!

 7. #7
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Shenja do te thote
  Kujdes,vemendje,po hyn ne nje zone,segment
  rrugor ku kane ndodhur historikisht
  shume aksidente.Zona ku po afrohesh
  eshte me shume rrezik per aksidente,ngadalso
  shpejtesine dhe hap syte.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e roni_s
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 12 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Faleminderit te dashur forumist benseven si cdoher fanstastik, thjesht kisha vu bast me nje mik timin.....
  All religions, arts and sciences are branches of the same tree.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-02-2013
  Postime
  63
  Faleminderit
  2
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  mir qe jan tabelat , te pakten...me hap syt .

  se per segmentet rrugore vl . dmth... vėrtet larmishėm

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  ...kjo eshte nje shenje qe fatkeqesisht duhet vendosur medoemos ne cdo rruge te Shqiperise... pa perjashtim... madje me shume aty ku rrine patrullat e policise dhiare rrugore qe rrine si t_rapa ne mes te rruges mbi vijat e bardha te vazhduara...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 11. #11
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  kujdes nga pika e zeze... ose kujdes dhe pike.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Kujdes, Zogu i Tunes.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Vrima e Zeze - Vikipedia

  Zogu i Tunes ėshtė njė trup qiellor jashtėzakonisht i dendur (i ngjeshur), me njė tėrheqje rėndesore aq tė madhe dhe tė fuqishme, saqė nuk lejon largimin e asgjėje, madje as dritės, nga "sipėrfaqja" e saj, e emėruar "Horizonti i ngjarjeve". Vrima e zezė ėshtė pėrkufizuar edhe si njė zonė e hapėsirė-kohės ku largimi i gjithėsisė rreth saj ėshtė i pamundshėm...
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-08-2012
  Postime
  2,201
  Faleminderit
  69
  89 falenderime nė 82 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  Shiqo gropat.

 15. #15
  Optimus Prime Maska e optimus.prime
  Anėtarėsuar
  05-08-2007
  Postime
  846
  Faleminderit
  9
  17 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Cka simbolizon kjo shenje?

  shenje qe paralajmeron vendin ku kane ndodhur shume aksidente me fatalitet apo me lendime te renda. Zakonisht nuk gjendet ne librat e komunikacionit (ēudi)
  Nėse dėshiron ta dish tė vėrtetėn duhet tė jesh i gatshėm ta pranosh.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •