Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 93
 1. #1
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Momente te kapura nga une!

  Nuk kisha ndonje ide tjeter per titullin

  Mendova te hap dhe une nje foto album , meqe i kam koleksionuar disa foto nga aparate te ndryshme. Po e anashkaloj ate pjesen ' fotografia eshte hobi im ' sepse perderisa hapa teme kuptohet

  Problemi qendron se nuk jam ndonje profesioniste, por shpresoj qe deshira e madhe ta mundi kete pjese.

  Uroj qe t'ju pelqejne , dhe shikim te kendshem :-)

  Po e filloj me disa foto qe kam bere ne Venecia!

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 2. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Arvima pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Aferim (24-03-2015),iliria e para (05-09-2013),Maqellarjot (22-11-2013)

 3. #2
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Arvima pėr postimin:

  Maqellarjot (22-11-2013)

 5. #3
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Arvima pėr postimin:

  Maqellarjot (22-11-2013)

 7. #4
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 8. #5
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Waw waw waw! Avrima urime per temen,dhe te lumt per fotot,bash profecioniste.<3
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. #6
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Faleminderit Xhenet, me jep optimizem kshu ... po sjane dhe aq profesioniste, jo aq sa te tuat

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Arvima pėr postimin:

  Maqellarjot (22-11-2013)

 11. #7
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Keshtjella Sant'Angelo Rome ...

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 12. #8
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!


  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Arvima pėr postimin:

  Maqellarjot (22-11-2013)

 14. #9
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Tani do t'flesh pak , ... pastaj do zgjohesh dhe do t'kollitesh nja 2-3 here .... eh do ikesh o Plaku Mere do ikesh  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 15. #10
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,781
  Faleminderit
  4
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin

  sh te kendshme
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 16. #11
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Flm Inez  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 17. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2009
  Vendndodhja
  larg
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  7
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  shume te mira,flm!

 18. #13
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Sa dua te jem larg

  atje lart ne qiellin blu ...  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 19. #14
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
  Sa dua te jem larg

  atje lart ne qiellin blu ... : )  bli bilet avioni dhe atje lart ne qiellin e kaltert do shkosh ;p

 20. #15
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  nel blu dipinto di blu
  dhe rete e djegura ashtu
  ta-ra-ra, ra ra-ra, ra ra!
  -------------------------------
  "vallja" dinamike e reve dhe gjithe imazhit shtrihet jo nga 0-255 se ndryshe na i "dogje" dhe syte, por pak me brenda 10-245
  Tani, zbrit nga rete, nxirri me ne pah pemet, zbardh bedenat se ua ke nxire faqet, fut nje gjyele te topi e beja baaaaaaaaaaaaam si Mato Gruda ))))))))))))))))))))))

 21. #16
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Hahahaha , ne rralle te pare faleminderit per kritiken Elian Ne rralle te dyte mos ma ndrysho kengen

  Foton me rete e djegura ne fakt e provova ta rregulloja e ndryshe po sme pelqeu , dhe e bera ashtu Hdr me photomatix ... pa ndonje modifikim te vecante. Qe the ti une se kuptoj fare ate shtrirjen 0-255 :-D nuk marr vesh shume nga fotot , thjesht me duken bukur dhe kaq pavaresisht se mund te kene gjithe ato gabime. Po mu be qejfi qe shkruajte , se keshtu dhe une mund te mesoj dicka :-)

  Po e vendos ketu foton origjinale , jam kurioze te shoh si do e rregulloje ti ...

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 22. #17
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,854
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Shume foto te bukura ! Po "Uren e Psheretimave " nuk e ke fotografuar? Suksese!

 23. #18
  Just Me!
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439
  Faleminderit
  27
  34 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Arvima shume bukur fotot , ja ta bej njehere une versionin tim meqe na ke dhene mundesine e origjinales
  Just me!

 24. #19
  Just Me!
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439
  Faleminderit
  27
  34 falenderime nė 31 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Just me!

 25. #20
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Momente te kapura nga une!

  Teta Pranvera flm Eshte ajo ura me xham qe kam vendosur ne fillim.

  Erald flm edhe per versionin tend . E ke pastruar foton , mua me duket mire

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •