Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,777
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Biliardo: 8 Ball pool

  Per perdoruesit e Iphone dhe ipad, dhe natyrisht per ata qe i pelqen biliardoja, mendoj se 8 ball pool esht loja me e arritur.

  Ju pres per ndonje dore biliardo

  Un jam i regjistruar me nick skender76
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2014
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Biliardo: 8 Ball pool

  prsh i/e aka mundesi mem tregu reth ksaj qeshtje kur hyra ne www.gamezer/bilardo.com ne web faqen google chrome disi topat e bilardos po ngadalshen dukshem si ka mundesi ju lutem ka ndonje mundesi si per internet e kam te mir...

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •