Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2013
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Loja shqiptare DITA E FUNDIT!

  Loja shqiptare DITA E FUNDIT!


  -Informacion:
  Djem sot thash t'ua postoj nje loj shum te mir, "Dita e Fundit" ėshtė sikur CS, veq armt, mapat, playerat pak ma ndryshe.
  Me ket loj ju mundeni me lujt LAN, por dhe me bota, jan vetem 2 mapa, loja esht sikur me misjone. Loja ėshtė demo, nga Dren Imeraj.

  Jan dy grupe, Partizane dhe Naziste, cili grup i merr te gjitha flamuret ėshtė fitues.
  Ja dhe disa foto si duket, shpresoj qe t'ju pelqej.
  Linku per me shkarku lojen ėshtė ne fund.


  *CD-KEY: AAAA-AAAA-AAAA-AAAA-AAAA
  -----------------------------------------------------------------------------------
  FOTOT E LOJES KSHYRNI KTU: http://imgur.com/a/TLpX3#0


 2. #2
  Alter ego Moderatus Maska e yllbardh
  Anėtarėsuar
  18-08-2007
  Vendndodhja
  as vetė se di.... :)
  Postime
  821
  Faleminderit
  17
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Loja shqiptare DITA E FUNDIT!

  Half-Life: DoD Albanian MOD By: ThaWhiteNigga
  Shqiptari qė derdhė gjak shqiptari nuk meriton tė quhet shqiptarė

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar yllbardh pėr postimin:


 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-04-2013
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Loja shqiptare DITA E FUNDIT!

  E kom cek emrin e autorit aty, edhe informacionin rreth lojes

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •