Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve

  Modelet e zhveshura shqiptare rrėfejnė pėr herė tė parė historinė e tyre.

  Keto dy gra kane mare guximin te dalin para kamerave te abc news te tregojne eksperiencat e tyre si modele arti ne pikture dhe skulpture ku vihen ne dispozicion te studenteve dhe kane vite te tera qe ushtrojne kete pune,madje me pasion.

  A eshte nje thyerje e nje tabuje dhe kjo?!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 23-03-2013 mė 16:45

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Pėr: Modelet e Akademise se arteve

  Edhe dicka.

  Mundohuni te mos paragjykoni moshen dhe linjat e ketyre dy grave.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827

  Pėr: Modelet e zhveshura ne Akademine e Arteve

  u lumte ketyre zonjave..
  kryejn nje mision..u sherbejn piktoreve e skulptoreve..

  asgje te keqe ska..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •