Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 85 prej 85
 1. #81
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Dielli1 duhet te jet ushtari mbase per turistet eshte nje sigurim Flm per komplimente ,e sa per emrin ashtu kot e kam zakon ti vendos here lart e here posht .
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  dielli1 (16-01-2014)

 3. #82
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  mosperfillje...


 4. #83
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2020
  Postime
  1

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 5. #84

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 6. #85

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •