Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 85
 1. #1
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Me duket e arsyeshme hapja e kesaj teme per fotografi bardh e zi,pra kush ka deshir le te poston fotografit e mara nga ju.
  Filloj e para me dy fot te mara kohen e fundit nga une.


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 2. #2
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 3. #3
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  A mund ta them nje fjale? Pastaj moderatoret le ta fshijne postimin.
  Te lumet Xhenet se i kap temat aty ku duhet. Por do ti lutesha postuesve te mevonshem qe te postojne foto qe barazohen me ato me siper. Te jene paka shume ne formatin e tyre per te ruajtur efektin e rregullt viziv dhe me kryesorja te mos e bejne temen cic-mic me llafe dhe like. Nese dikush e shikon qe duhet te thote dicka le te jete konstruktive ne dobi te temes dhe fotografise ne teresi. Gjithashtu edhe postimet te behen nje foto per cdo post sic e ka nisur Xhenet. Shpresoj ne mirekuptimin tuaj.

  ps. Xhenet ne cfare formati jane fotot?

  Harrova te bej komplimentat e mia. Pune te bukura.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Reiart : 14-03-2013 mė 15:03
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 4. #4
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 5. #5
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Falenderit Saimir,edhe tuat jan magnifique!


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #6
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 7. #7
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #8
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Bravo Xhenet , urime per temen

  Shume foto te bukura keni sjell! A na lejohet edhe ne si amator qe jemi me vendos ndonje foto jo kaq profesionale

  Po e provoj nje ....

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 9. #9
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Mendjen per te shetitur e paskeni pasur te gjithe. Prisni nje here...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 10. #10
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 11. #11
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  me bejne syte mua apo te gishtat ne 2 spots ke nje si ngjyre pjeper te lehte?


  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 12. #12
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  E sakt PINK,doja te ruaja ngjyren origijnale te gurit ne unaze po nuk ja arita si duhet.

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #13
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  ..........NJI GUR NE DORE.....


  RETIRED PLAYERS by Saimir.Kumi
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 14. #14
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 15. #15
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,487

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Sa e bukur ajo MULTIPLY!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 16. #16
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  E sakt PINK,doja te ruaja ngjyren origijnale te gurit ne unaze po nuk ja arita si duhet.
  Xhenet e provova dhe une nje keshtu , se di sa ja kam arritur ....

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 17. #17
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  1, 2 , 3 ...prova :P  Heelpppppppppppp moderator, s'del gjė
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ☆Angie☆ : 05-04-2013 mė 15:54
  Elegance is an attitude.

 18. #18
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga ☆Angie☆ Lexo Postimin
  1, 2 , 3 ...prova :P
  .............

 19. #19
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  waaaa si e vodhe kshu? :/
  Elegance is an attitude.

 20. #20
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga ☆Angie☆ Lexo Postimin
  waaaa si e vodhe kshu? :/
  Pi duhan ti ate bej
  vec jo shume se te ben dem

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •