Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 85
 1. #41
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga inez Lexo Postimin
  ngele duke ngacmu gocat
  Me nje lente 200mm ben foto pa ngacmuar njeri.
  I bie si nje dylbi qe e zmadhon x6 here (1.5x crop factor te APC)

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  My mom -The last experiment-

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 4. #44
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Dikund ne Saint Tropez.

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  Arvima (09-09-2013)

 6. #45
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 7. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Reiart pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (09-09-2013),Elian70 (31-08-2013),Gentian_gr (31-08-2013)

 8. #46
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (09-09-2013),Gentian_gr (31-08-2013)

 10. #47
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Nuk ja dal dot ti vej fotot direkt nga komp ktu dhe e hodha diku tjerer dhe bera kopje lool
  Ishull ne Fr 11. 2 antarėt mė poshtė falenderuan B@Ne pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (09-09-2013),Xhenet.M.S. (06-09-2013)

 12. #48
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Persh...B@Ne,kompkimente per foton,ku eshte ky vend?
  Nje nga une e mare gjate pushimit ne nje resto plazh.


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #49
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S
  Persh...B@Ne,kompkimente per foton,ku eshte ky vend?

  Salut Xheni , flm
  Eshte ne ishullin Aix en Charente Maritime , nga larg shikon Fort Boyard , djathtas fotos
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga B@Ne : 07-09-2013 mė 08:20

 14. #50
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #51
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin

  Po pse e kane vene aty ate skulpturen????:
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 16. #52
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Reiart Lexo Postimin
  Po pse e kane vene aty ate skulpturen????
  Hahahahaha eh eshte nje skluptur origjinale,gjeti menyren me praktike te vadiste lulet.

  Mona Lisa me mustaqe


  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 17. #53
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Braktisje

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Elian70 pėr postimin:

  Arvima (22-10-2013)

 19. #54
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  Arvima (22-10-2013)

 21. #55
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  c'est un chartreux, Xheni?

  shume i bukur

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (30-09-2013)

 23. #56
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  c'est un chartreux, Xheni?

  shume i bukur

  Po broke,eshte e kusherines
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 24. #57
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po broke,eshte e kusherines
  si macja ime jane shume te dashur...

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar broken_smile pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (04-10-2013)

 26. #58
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  E vertet broken_smile,edhe te dashura edhe te urta,jo si maca ime

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 27. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  Arvima (22-10-2013)

 28. #59
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Ne alpet Franēeze.

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 29. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Xhenet.M.S. pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Arvima (22-10-2013),EXODUS (16-10-2013)

 30. #60
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Xheni sa foto te bukura paske sjelle  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 31. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Arvima pėr postimin:

  Xhenet.M.S. (22-10-2013)

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •