Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 85
 1. #21
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Arvima shume bukur xhane! Cfar programi perdore?
  Angie komplimente Ja nje tjeter nga une si program perdora photofiltre7
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 2. #22
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  [B][COLOR="#800080"]Arvima shume bukur xhane! Cfar programi perdore?
  Angie komplimente : ) Ja nje tjeter nga une si program perdora photofiltre7
  Hmmm, une jam cik mbrapa me versionet e programit Xhenet , kam perdor photoshop CS3 .... jam duke e mesuar, kshuqe keto qe po sheh jane eksperimente qe kam bere sot  Fotoja jote shume e bukur
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 3. #23
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 5. #25
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 6. #26
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Ja nje foto nga une,rruges per ne Tignes le lac.  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 7. #27
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Hajde te pastruar qe i paskeni bere temes naaa fushe fare. Mire me cic-micet po pullumat e mi.....po me uren c'paten xhanem????
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 8. #28
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Reiart Lexo Postimin
  Hajde te pastruar qe i paskeni bere temes naaa fushe fare. Mire me cic-micet po pullumat e mi.....po me uren c'paten xhanem????
  C'pellumba e ke fjalen? Keto? http://www.forumishqiptar.com/thread...=1#post3618713
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 9. #29
  T'majt e jotja. Maska e Reiart
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Atje ku arrin tymi i SHARRES
  Mosha
  55
  Postime
  621

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  Kerkoj falje boterisht. Paskam qene duke fjetur me sy hapur. Nuk e perseris me....
  Injoranti eshte......
  Injorant nuk eshte ai qe nuk di, por ai qe nuk meson!

 10. #30
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Skenderbeu dhe une ne pikun e vapes


 12. #32
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 13. #33
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Shume e bukur ishte hena dje! Paskemi pare te njejten gje, vetem ti e paske dokumentuar.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #34
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 15. #35
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhenet.M.S. : 12-08-2013 mė 16:10
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #36
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 17. #37
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Kine
  Postime
  1,830

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 18. #38
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)


 19. #39
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,779

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Toffee Lexo Postimin
  ngele duke ngacmu gocat
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e inez
  Anėtarėsuar
  09-09-2012
  Vendndodhja
  Ne fantazi.
  Postime
  1,779

  Pėr: Fotografi ne Bardh e Zi nga Antaret F/Sh.:)

  Citim Postuar mė parė nga Toffee Lexo Postimin
  fantastike kjo
  above all don't fear any difficult moment, the best comes from them..

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •