Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 77
 1. #1
  Just Me!
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439

  Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre nga personi juaj i zemres.....???
  Just me!

 2. #2
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Mosha
  35
  Postime
  3,441

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  kam mor aq shume qe nuk i maj men se te gjitha jan te bukra
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 3. #3
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  96
  Postime
  1,560

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Tironcja_BLN Lexo Postimin
  kam mor aq shume qe nuk i maj men se te gjitha jan te bukra
  Prsh sa te bukur e ke lopen
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 4. #4
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  .....e marresh nje nuse si vet, ti s je normal,... etj... sene pa lidhje
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 13-03-2013 mė 17:03

 5. #5
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,622

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Vetėm nga personi i zemrės Erald?

  'Mos i ke shpėtuar gjė mamasė nė zgjua bletėsh'
  deri tani njėra ndėr komplimentet mė tė bukura...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,277

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Top sekret

  Nuk tregoj
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 7. #7
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Linda5 Lexo Postimin
  Top sekret

  Nuk tregoj
  seksuale? ,lol,

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Postime
  439

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  interesante do ishte tema : Komplimenti me interesant apo i cuditshem
  Let food be your medicine !

 9. #9
  Just Me!
  Anėtarėsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga arba.t Lexo Postimin
  interesante do ishte tema : Komplimenti me interesant apo i cuditshem
  Arba, kjo eshte nje teme sentimentale ku interesantja dhe cuditshmeria jane te perfshira
  Je e lire te tregosh e shkruash, ta pakten autorizimin tim si hapes i temes e ke!
  Just me!

 10. #10
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  .....komplimentet jane gjithmone te bukura, mirepo njeri qe me ngeli ne koke ishte, "ty te kam me shume se te dashur",
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 27-09-2013 mė 18:35

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e N0Li
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Atje dhe kėtu...
  Postime
  35

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  'Jam shumė xheloze nė tė dashurėn tėnde, qė tė shijon tė tėrin pa frikė nga askush pėrgjatė tėrė ditėve e netėve, ndėrsa unė, e mjera unė, pres tėrė ditėn njė '3 sekondė' tė shpifur nė fund tė orarit tė punės tė tė puth vjedhurazi e fshehtazi nė faqe dhe tė tė them: 'natėn e mirė, shihemi nesėr'.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Kila
  Anėtarėsuar
  12-01-2013
  Postime
  29

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  gjitha komplimentet jan te bukura ska me te bukura ......

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-12-2013
  Postime
  2

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  e ke fytyren si te pikturuar nga zoti

 14. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Skam mar komplimente ka kohe,pos ne fb
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e N0Li
  Anėtarėsuar
  23-11-2013
  Vendndodhja
  Atje dhe kėtu...
  Postime
  35

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Skam mar komplimente ka kohe,pos ne fb
  Komplimentet e FB janė mashtruese dhe jo tė sinqerta!

 16. #16
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga N0Li Lexo Postimin
  Komplimentet e FB janė mashtruese dhe jo tė sinqerta!
  dhe ato te thena mund te jene..... !

  Pashe qe tema thote nga njeriu zemres ...normalisht jane te sinqerta
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga B@Ne : 18-12-2013 mė 04:22

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e tessy
  Anėtarėsuar
  18-05-2014
  Postime
  61

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Kur degjoj babushin te me thone me bere krenar!!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Aferim
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  26
  Postime
  497

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Reja e zeze.....

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Nese do shfrytezoje mendjen per mbare do ishte 1shi ne undergroundin shqiptar
  Gjaku lahet me Gjak

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Aferim
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  26
  Postime
  497

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Etno3 Lexo Postimin
  Nese do shfrytezoje mendjen per mbare do ishte 1shi ne undergroundin shqiptar
  Ē'te keqe shkrova une qe m'i hedhke keto fjale? Si perdor mendjen time, me perket vetem mua..... Gjithsesi respekt!

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •