Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 77 prej 77
 1. #61
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  hihi oj zhulse m...ti se dihe ti ēish osht trileēja miiii osht e omel ka quuumesht e buute hihi te raft e mira.Mua me pelqejne kta te huajt kur kam takime gjithmon me bejne komplimenta...
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 2. #62
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Oj gaxhije po un se di ēa eshte miii . Etno ma illustro pak ti dhe mos bej gjoja sikur vete nuk jep komplimente .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  kurre nuk arrij ti kuptoj ma shume se dy fjalet epara ty qikoo ...prej kur ke mesuar kinezche
  Gjaku lahet me Gjak

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Oj gaxhije po un se di ēa eshte miii . Etno ma illustro pak ti dhe mos bej gjoja sikur vete nuk jep komplimente .

  Si ja keni nis ju dyja me fol me dialekt une pa fjalor skom qka lypi knena se do me dal zeri per te paditur....
  Gjaku lahet me Gjak

 5. #65
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  oo ty te shperlaft panuflla.... hihi
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #66
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Etno3 Lexo Postimin
  Si ja keni nis ju dyja me fol me dialekt une pa fjalor skom qka lypi knena se do me dal zeri per te paditur....
  Ēa nuk kuptove ?!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  qka eshte panufla qy
  Gjaku lahet me Gjak

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Ēa nuk kuptove ?!
  ato fjalet gaxhija qiqa hahaha etj me duhet fjalor durrsakesh urgjent
  Gjaku lahet me Gjak

 9. #69
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Gaxhije eshte e anasjellta e fjales jevge , qiqja dmth qyqja ( ankim ose kur ben off uff Etj sdi si ta shpjegoj me qarte shqip) tjeter ?
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 10. #70
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Etnoo Durrsak Lind nuk bohesh apo jo Lulaaa
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Busy Girl pėr postimin:

  Lulke (05-03-2015)

 12. #71
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Panufla kete se kuptoj une hahhaa...

  Bussy pfff edhe Pejon kurre nuk mundesh me kon
  Gjaku lahet me Gjak

 13. #72
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  se kom kerku me u bo as me e msu ju rrespektoj kshu nga mihonja
  Aaa mos harroj panuflla ska burr none me e spjegu
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 14. #73
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Mos e thuaj kur ska burre nene ka qike nene e spjegon lulja...

  Lule qka eshte panufla qiko ma spjego pak se kjo qe e perdor se din as vet
  Gjaku lahet me Gjak

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Etno3 pėr postimin:

  Lulke (05-03-2015)

 16. #74
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,664

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Panuklla ska perkthim . Busse do ikim ne Peje mi se mka ftu dhe Etno dhe hoti , bejm kick box maleve .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 17. #75
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Kur te doni qy nuk ju del kohe per kik box ka plot vende te bukura qe duhet ti shihni
  Gjaku lahet me Gjak

 18. #76
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,491

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  yeesss zemlush ej rruges sa kaloje tunelin ishte nje piste nga ato per contry strike me topa boje hihi . Etnoo a te thash qi ska shpjegim mooo

 19. #77
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,765
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: Komplimenti me i bukur qe keni marre?

  Nuk para i pėlqej shumė komplimemtat pasi janė dicka e ēastit, ku njeriu afeksionohet ndaj personit e thot budallallėqe lol

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •