Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  36
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Kerkes per Aop si user i vjeter qe jam

  Jam nje user i vjeter i Albasoul-it dhe kam qen pjese e stafit disa vite me radhe, dhe do kisha perseri deshire te behesha perseri pjese e ketij stafi te mrekullueshem. Besoj se kerkesa ime do te meret parasysh
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

 2. #2
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Kerkes per Aop si user i vjeter qe jam

  Citim Postuar mė parė nga PaToSaRaK Lexo Postimin
  Jam nje user i vjeter i Albasoul-it dhe kam qen pjese e stafit disa vite me radhe, dhe do kisha perseri deshire te behesha perseri pjese e ketij stafi te mrekullueshem. Besoj se kerkesa ime do te meret parasysh
  Nuk pranojme ne staf ish burgaxhinje
  Na mbyten servilat.com

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •