Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2013
  Vendndodhja
  GOSTIVAR
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Pershendetje,
  me iriton teper fakti qe saher qe them jam nga maqedonia menjeher me thuan MAQEDONS , nuk jam maqedons jam SHQIPTAR qe jetoj ne teritorin e nje shteti i cili nuk ka identitet i ashtuquajtur Maqedoni.
  Un kam jetuar ne keto troje , babai im, gjyshi im, stergjyshi.... e shum e shum breze te tjere. un jam autokton ne kto troje, e vijn sllavi merr vendin e ben nje shtet artificial dhe kombi im shqiptar me quan mua MAQEDONS ?
  pse vall ? vetem se kam pasaporten e tille ? ateher nje shqiptar qe jeton ne gjermani esht GJERMAN ? po ai ne france esht FRANCEZ ?
  ----JO PRA JEMI TE GJITHE SHQIPTAR , ju lutem njeher e pergjithmon mjaft na quajtet Maqedons, se eshte ai MAqedonsi i cili eshte duke rrahur femijt shqiptar, esht duke hyr neper shpit e shqiptarve. Mos na krahasoni me at sllavin .
  ju pershendess

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar LuckyOne pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  i/e regjistruar Maska e agonny
  Anėtarėsuar
  02-08-2008
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Pershendetje Shqipetar

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar agonny pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  363
  Faleminderit
  11
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga LuckyOne Lexo Postimin
  Pershendetje,
  me iriton teper fakti qe saher qe them jam nga maqedonia menjeher me thuan MAQEDONS , nuk jam maqedons jam SHQIPTAR qe jetoj ne teritorin e nje shteti i cili nuk ka identitet i ashtuquajtur Maqedoni.
  Un kam jetuar ne keto troje , babai im, gjyshi im, stergjyshi.... e shum e shum breze te tjere. un jam autokton ne kto troje, e vijn sllavi merr vendin e ben nje shtet artificial dhe kombi im shqiptar me quan mua MAQEDONS ?
  pse vall ? vetem se kam pasaporten e tille ? ateher nje shqiptar qe jeton ne gjermani esht GJERMAN ? po ai ne france esht FRANCEZ ?
  ----JO PRA JEMI TE GJITHE SHQIPTAR , ju lutem njeher e pergjithmon mjaft na quajtet Maqedons, se eshte ai MAqedonsi i cili eshte duke rrahur femijt shqiptar, esht duke hyr neper shpit e shqiptarve. Mos na krahasoni me at sllavin .
  ju pershendess
  Ne zvicer e diku
  Gjetke ne vendet nordike atje ku kerkoni azil politik nuk thoni juve qe jemi shqiptare,di kush kosovare e dikush maqedonas

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar KORCARI 2 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  27-02-2013
  Postime
  59
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga KORCARI 2 Lexo Postimin
  Ne zvicer e diku
  Gjetke ne vendet nordike atje ku kerkoni azil politik nuk thoni juve qe jemi shqiptare,di kush kosovare e dikush maqedonas

  Ti ngatron shtetesine me kombesine more debil,nuk eshte fjala per vendet nordike por per shtetin shqiptar ore koktul

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar jram pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga LuckyOne Lexo Postimin
  Pershendetje,
  me iriton teper fakti qe saher qe them jam nga maqedonia menjeher me thuan MAQEDONS , nuk jam maqedons jam SHQIPTAR qe jetoj ne teritorin e nje shteti i cili nuk ka identitet i ashtuquajtur Maqedoni.
  Un kam jetuar ne keto troje , babai im, gjyshi im, stergjyshi.... e shum e shum breze te tjere. un jam autokton ne kto troje, e vijn sllavi merr vendin e ben nje shtet artificial dhe kombi im shqiptar me quan mua MAQEDONS ?
  pse vall ? vetem se kam pasaporten e tille ? ateher nje shqiptar qe jeton ne gjermani esht GJERMAN ? po ai ne france esht FRANCEZ ?
  ----JO PRA JEMI TE GJITHE SHQIPTAR , ju lutem njeher e pergjithmon mjaft na quajtet Maqedons, se eshte ai MAqedonsi i cili eshte duke rrahur femijt shqiptar, esht duke hyr neper shpit e shqiptarve. Mos na krahasoni me at sllavin .
  ju pershendess
  Dhe ndihu krenar qe je shqiptar vellau im

  Qente le te lehin, karvani ec perpara

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Gon! pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga KORCARI 2 Lexo Postimin
  Ne zvicer e diku
  Gjetke ne vendet nordike atje ku kerkoni azil politik nuk thoni juve qe jemi shqiptare,di kush kosovare e dikush maqedonas
  Nga i morre ti keto informata? Me qellim harrove para te dyjave te shtoje shqiptar nga maqedonia dhe shqiptar nga kosova, pra shqiptar dhe jo tjeter.

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prishtina75 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  pėrjashtuar
  Postime
  1,008
  Faleminderit
  63
  56 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga prishtina75 Lexo Postimin
  Nga i morre ti keto informata? Me qellim harrove para te dyjave te shtoje shqiptar nga maqedonia dhe shqiptar nga kosova, pra shqiptar dhe jo tjeter.
  E ka nga pervoja personale (Selanik). Keta, ende pa mberrijtur diku e nderrojne religjionin, kombin, prejardhjen... *
  klipp&klar

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Norēa.li pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-03-2013
  Vendndodhja
  GOSTIVAR
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga Norēa.li Lexo Postimin
  E ka nga pervoja personale (Selanik). Keta, ende pa mberrijtur diku e nderrojne religjionin, kombin, prejardhjen... *
  Mesa duket keni keqkuptu. Kam shkruajtur se shqiptart nga shqipria na thirrin maqedons. Pse tna thirrin maqedons kurse ne jemi phes e trojeve te shqiperise etnike. Nuk foli kush per azil, per feje per ndrrimin e kombesis.

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar LuckyOne pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #9
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Kjo gje edhe mua sme pelqen fare, ne shqiperi shpesh her thone qe maqedonasit, nuk eshte e drejt dhe ne jemi shqipetar, njelloj, nuk jemi te perzier , shqiperia duhet ti ket edhe keto vende ne maqedoni qe jan me popullat shqiptare, se e shqiperis ka qen ,, dhe nje gje qe eshte shum e vertet shqiptaret qe jan jasht territorit te shqiperis e duan me shum shqiperin dhe jan me shum patriota dhe atdhe dashes se nje pjes qe jeton ne shqiperi
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar letaa pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #10
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga LuckyOne Lexo Postimin
  Mesa duket keni keqkuptu. Kam shkruajtur se shqiptart nga shqipria na thirrin maqedons. Pse tna thirrin maqedons kurse ne jemi phes e trojeve te shqiperise etnike. Nuk foli kush per azil, per feje per ndrrimin e kombesis.
  per disa anetar "te shquar" te ketij forumi, ju nuk jeni shqiptare. per disa ketu, ka shqiptar, kosovar e maqedonas. sipas tyre nuk jemi i njejti komb. flasim vetem te njejten gjuhe.
  mos prit te te quajne shqiptar ketu, sepse ketu 50% jane antishqipar.
  ti preokupohu per jeten reale, se ketu....... vec shqiptar nuk do te quajne.

  p.s. une per vehte shqiptare i quaj te gjithe. shqiptare te shqiperise, te kosoves ose te maqedonise.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar the admiral pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #11
  i/e regjistruar Maska e K.i EPERM
  Anėtarėsuar
  09-03-2009
  Postime
  928
  Faleminderit
  9
  18 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Pershendetje vetem pėr SHQIPTAR--kudo qe ndodhen nė kėtė Botė

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar K.i EPERM pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 23. #12
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  LuckyOne TI SKEKE NE TEREZI KEKE BA PER DOKTORR PSIKOLOG PO KUSH ESHT MAQEDONAS NE MAQEDONI VEC QE SHQIPTART NE KTO TROJE SLLAVT E BULLGARIS NUK JAN MAQEDONAS APO SE DIN HISTORIN E POPUJVE TE BALLKANIT PO ME VIKA TURP QE ANKOHESH QE TE THON JE MAQEDONAS PO KOSOVART SIMAS TEJE U DASHKA THAN SHQIPTAR APO KOSOVAR TI THUJSH DIKUJT NE PREZANTIM JAM KOSOVAR NUK DOTE THOT QE SESHT SHQIPTAR PO TI PREZANTOHESH MAQEDONAS MUND TI THUASH QE JAM MAQEDONAS AUTOKTON E JO BULLGAR I ARDHUR NE TROJET SHQIPTARE SHIFE MIR DADHIMIN TE JESH MAQEDONAS AUTOKTON ME ATE TE QENURIT MAQEDONAS SLLAV

 24. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mitjuk pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 25. #13
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Anėtarėsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  LuckyOne PO ME VIKA KEQ PER KEQ INFORMIMIN TEND PERSONAL POR MAQEDONASIT PURO JAN SHQIPTART E JO SLLAVET E BULLGARIS ME KETE TIP ANKESE JU PO I BENI NDER SLLAVO BULLGARVE QE I QUANI MAQEDONAS A JO BULLGAR DHE ME KETE RAST JU UA LINI VENDIN SLLAVO BULLGARVE QE ME ANEN E PRESIONIT GREK TI NDERROHET EDHE EMRI I MAQEDONIS DHE TE SHFRYTEZOJNE RASTIN GREKET PER TA QUAJTUR ALEKSANDRIN E MADH TE TYRE DHE JO MAQEDONAS

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mitjuk pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 27. #14
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  49
  Postime
  943
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga luckyone Lexo Postimin
  pershendetje,
  me iriton teper fakti qe saher qe them jam nga maqedonia menjeher me thuan maqedons , nuk jam maqedons jam shqiptar qe jetoj ne teritorin e nje shteti i cili nuk ka identitet i ashtuquajtur maqedoni.
  un kam jetuar ne keto troje , babai im, gjyshi im, stergjyshi.... E shum e shum breze te tjere. Un jam autokton ne kto troje, e vijn sllavi merr vendin e ben nje shtet artificial dhe kombi im shqiptar me quan mua maqedons ?pse vall ? Vetem se kam pasaporten e tille ? Ateher nje shqiptar qe jeton ne gjermani esht gjerman ? Po ai ne france esht francez ?
  ----jo pra jemi te gjithe shqiptar , ju lutem njeher e pergjithmon mjaft na quajtet maqedons, se eshte ai maqedonsi i cili eshte duke rrahur femijt shqiptar, esht duke hyr neper shpit e shqiptarve. Mos na krahasoni me at sllavin .
  Ju pershendess
  Ti je shqiptar e cfar shqiptari,e te jesh krenar.
  Ti mor djal do jesh ne nje te ardhme jo te larget pjese e shtetit te trete shqiptar ne ballkanaqedonia
  Mbaj fort rrenjet e tuaja ne maqedoni ashtu do respektosh stergjyshin tend e shum breze te parve tuaj qe tregon.
  Datet e fundit si ne lindjet e femive shqiptare,si te nxenesve shqiptare afrohet e po kalon s.maqedonsit edhe ne komuna ku s.maqedonsit kan qene me shum.
  Pra ki durim se ne nje te ardhme do vendosni ju per maqedonin,vendin tuaj dhe jo s,maqedonsi i ardhur.
  ky eshte shekulli i Shqiptarve,Maqedonas,e Dardan

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar altint71 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #15
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga altint71 Lexo Postimin
  Ti je shqiptar e cfar shqiptari,e te jesh krenar.
  Ti mor djal do jesh ne nje te ardhme jo te larget pjese e shtetit te trete shqiptar ne ballkanaqedonia
  Mbaj fort rrenjet e tuaja ne maqedoni ashtu do respektosh stergjyshin tend e shum breze te parve tuaj qe tregon.
  Datet e fundit si ne lindjet e femive shqiptare,si te nxenesve shqiptare afrohet e po kalon s.maqedonsit edhe ne komuna ku s.maqedonsit kan qene me shum.
  Pra ki durim se ne nje te ardhme do vendosni ju per maqedonin,vendin tuaj dhe jo s,maqedonsi i ardhur.
  [b]ky eshte shekulli i Shqiptarve,Maqedonas,e Dardan[/b]
  Altine ju lumte!!,keni terguare nje te vertet te padiskutueshme ,pra shqiperi quhet DARDANIA EPIRI DHE MAQEDHONIA KETO JANE TOKATE E STERGJYSHERVE TANE TE LASHTE DHE DO TE VIJE DITA KURE KETO TROJE DO TE JENE NJE ,RRNOFTE SHQIPERIA MEME!!!.
  VENI,VIDI,VICI

 30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Fehmikaciu pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #16
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Anėtarėsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,076
  Faleminderit
  2
  39 falenderime nė 35 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga LuckyOne Lexo Postimin
  Pershendetje,
  me iriton teper fakti qe saher qe them jam nga maqedonia menjeher me thuan MAQEDONS , nuk jam maqedons jam SHQIPTAR qe jetoj ne teritorin e nje shteti i cili nuk ka identitet i ashtuquajtur Maqedoni.
  Un kam jetuar ne keto troje , babai im, gjyshi im, stergjyshi.... e shum e shum breze te tjere. un jam autokton ne kto troje, e vijn sllavi merr vendin e ben nje shtet artificial dhe kombi im shqiptar me quan mua MAQEDONS ?
  pse vall ? vetem se kam pasaporten e tille ? ateher nje shqiptar qe jeton ne gjermani esht GJERMAN ? po ai ne france esht FRANCEZ ?
  ----JO PRA JEMI TE GJITHE SHQIPTAR , ju lutem njeher e pergjithmon mjaft na quajtet Maqedons, se eshte ai MAqedonsi i cili eshte duke rrahur femijt shqiptar, esht duke hyr neper shpit e shqiptarve. Mos na krahasoni me at sllavin .
  ju pershendess
  Pershendetje vella.
  Nganjehere perdoren disa terma pa e vrare shume mendjen por te jesh i sigurt qe te gjithe ata qe jetojne ne shqiperi jane koshent qe shqipetaret qe jetojne ne shtetin qe quhet maqedoni jane puro shqipetar ne te gjitha kuptimet. Prandaj mos u merzit kur nga shpejtesia te quajne maqedonas.
  La verita' ti rendera' libero!

 32. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar VOLSIV pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 33. #17
  SHQIPTAR Maska e ARIANI_TB
  Anėtarėsuar
  30-12-2005
  Postime
  4,531
  Faleminderit
  5
  22 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  BASHKIM KOSOVE ME SHQIPERINE DHE JO PAZARLLEQE ME SERBINE E GREQINE

 34. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ARIANI_TB pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 35. #18
  Pa_Prespektive Maska e KNFC
  Anėtarėsuar
  01-12-2004
  Vendndodhja
  N'shpi_Time
  Mosha
  39
  Postime
  422
  Faleminderit
  8
  45 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Citim Postuar mė parė nga KORCARI 2 Lexo Postimin
  Ne zvicer e diku
  Gjetke ne vendet nordike atje ku kerkoni azil politik nuk thoni juve qe jemi shqiptare,di kush kosovare e dikush maqedonas
  Gabim ... Atje kerkojne azil duke thene jam Shqiptar i Maqedonis apo Shqiptar i Kosoves edhe per kete kerkojne azil sepse nuk kane marredhenie te mira me maqedonasit apo serbet ... dhe kete e kemi thene dhe ne te Shqiperise kur kemi kerkuar azil ...

  Ka dhe plot qe na shajne ne te Shqiperise ... por keto nuk ndodhin per motive kombesie ... por per eksperienca personale ... Ka plot arsye ku mund te kapesh ... Por per mua me i rendesishem eshte qe ky djali e ndjen keshtu ... dhe do doja te gjithe ta ndjejne keshtu ne zemer !!!

  Ne te gjithe jemi Shqiptare ... Shqiptare Shqiperie,Kosove,Maqedonie,Mali i Zi e Greqie !!!

  Respekte ketij djalit per temen !!!
  THINK SMALL LIVE SMALL DIE SMALL

 36. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar KNFC pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 37. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-08-2019
  Vendndodhja
  Skandinavi
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Nuk jam Maqedons, Jam Shqiptar qe Jetoj ne " Maqedoni"

  Nuk ka gjė tė keqe fjala Maqadons se buron nga Ma Ēe Don. Se sllavėt e kanė pėrvetėsuar ėshtė krejt temė tjetėr.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •