Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Perjashtuar Maska e DoLpHiN
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Hono Lulu
  Postime
  1,454
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Exclamation Kerkese per perjashtim te perhershem nga forumi

  Pershendetje stafi i Forumit (nuk e di nese mund ta quaj shqiptar).

  Pas 7 vitesh anetar i ketij forumi, ku kam qene edhe moderator per disa kohe tek Problematika Nderkombetare dhe tek Futbolli, kerkoj te perjashtohem pergjithmone.

  Le ta gezojne lirine e shprehjes Akili me shoke.

  Ju faleminderit per mirekuptimin!

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Kerkese per perjashtim te perhershem nga forumi

  Kerkesa t'u plotesua.

  Gjithe mirat.
  Albo

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Exclamation Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  Kerkoj qe te fshihet llogaria ime nga forumi perfundimisht

  Ju faleminderit

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  120 falenderime nė 110 postime

  Pėr: Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  ku vete mo euro..
  mo e fshi llogarine..

  cbere me ate pronen..e shite?
  bravo ps e shijakut te dakos..
  kishte rekrutuar plot kopila demokrat e i kish fut ne gjirin e ngrohte te ps-se..
  takova njerin..
  me tha mka premtu igli buka nji pun zyre me rrog te mir po fitoj ps-ja..

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  I lumte. PS qe premton dhe mban premtime

  PD qe premton vende pune dhe nuk i mban... Me fal se edhe PD i mban premtimet e punes, por jo per Demokratet po per Socialistet

  Do largohem se ky forum se ta shpif. Forum Greko - Serbo - Komunist

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime

  Pėr: Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  Ku po shko mo daj,
  paska me na mor malli per ty.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  Edhe mua do me mari malli per ju, por qendrimi ketu per mua eshte i pamundur.

  Do jem rrotull ne forume qe ja vlejne bashke me te tjeret qe e menduan si une

  Ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-01-2013
  Vendndodhja
  Ne zon te luftes
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  Flm per mirekuptim, ju falenderoj te gjitheve.

 9. #9
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,140
  Faleminderit
  81
  792 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Kerkoj qe llogaria ime te fhsihet nga forumi

  Citim Postuar mė parė nga Lumi_ftp Lexo Postimin
  Flm per mirekuptim, ju falenderoj te gjitheve.
  Nese nuk deshiron te marresh me pjese ne forumin shqiptar, mjafton te mos futesh me ketu. Ashtu sic u regjistrove me deshire, mund te largohesh po me deshire, nuk te detyron njeri. Llogarite e anetareve qe kane hapur tema e kane dhene mendime ne forum nuk fshihen nga forumi pasi prishet mbarevajtja e forumit. Ajo qe ne mund te bejme eshte te perjashtojme emrin tend nga forumi ne menyre permanente, nese kjo eshte ajo qe ti deshiron.

  Dhe mos hap 20 tema ne forum per llogje se nuk je vetem ti qe shkruan ne kete forum, ka qindra te tjere.
  Albo

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •