Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar Maska e DoLpHiN
  Anėtarėsuar
  28-12-2005
  Vendndodhja
  Hono Lulu
  Postime
  1,454
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Kerkese per perjashtim te perhershem nga forumi

  Pershendetje stafi i Forumit (nuk e di nese mund ta quaj shqiptar).

  Pas 7 vitesh anetar i ketij forumi, ku kam qene edhe moderator per disa kohe tek Problematika Nderkombetare dhe tek Futbolli, kerkoj te perjashtohem pergjithmone.

  Le ta gezojne lirine e shprehjes Akili me shoke.

  Ju faleminderit per mirekuptimin!

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DoLpHiN pėr postimin:

  Kermilli (23-11-2015)

 3. #2
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Kerkese per perjashtim te perhershem nga forumi

  e po aqilit i lejohet cdo gje ketu.
  i lejohen shifjet dhe ofendimet e cdo lloji.
  nga 40 tema copy/paste hap cdo dite...
  Vasudhaiva Kutumbakam

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •