Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-04-2012
  Postime
  13

  Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Te gjithe e dime dhe e kemi provuar te fitosh bastet nuk eshte e thjeshte,
  ose mire te themi se duhet shume kohe te " luash" qe te mesosh dhe te humbasesh me vone mund te fitosh po qe me fate.
  Kohet kane ndryshuar
  Tani komjuteri i bene te gjita ,me ndihmen e tij ju mund te luani pa frike dhe te fitoni.
  Provjeni dhe do te fitoni 100%
  Komjuteri me i avancuar (software) qe parashikon perfundimet e cdo lloj ndeshjeje 100% te sigurta

  Mos humbisni kohe me idera te kota,
  Nuk keni cfare te humbisni.

  Vizitoni kete faqe :http://tinyurl.com/ccbu8uk

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-02-2013
  Postime
  3

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Parashikime me tekst, arsye dhe te gjitha... Ketu http://www.veqsport.com/Kryeartikujt...kat=Parashikim

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e il_padrino
  Anėtarėsuar
  30-04-2005
  Vendndodhja
  holland
  Mosha
  43
  Postime
  166

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  ne pergjithesi , duhet te lexosh lajmet reth ekipeve, dhe lojtareve
  ne facebook ke disa faqe qe japin lajme reth ekipeve, dhe lojtareve
  https://www.facebook.com/pages/Socce...77941698972077 eshte njera
  Jetoj me rastesin sepse asgje nuk eshte e rastesishme

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Empoli-Sassuolo

  Sassuolo shenon 1-2 gola e kuotuar me 1.6 e luajtur tek Tipico.

  Kam besim....e thjeshte fare,si do shikohet dhe live.
  Tendoj qe Berardi e pallakuq 1 rrete....lol.
  Kismet.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Empoli-Sassuolo

  Sassuolo shenon 1-2 gola e kuotuar me 1.6 e luajtur tek Tipico.

  Kam besim....e thjeshte fare,si do shikohet dhe live.
  Tendoj qe Berardi e pallakuq 1 rrete....lol.
  Kismet.
  Fitoi Empoli me MAKARONEN.

  Ske cbo!

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Hertha BSC-FSV MAINZ 05 1 kuota 2.10
  Inter-Lazio 1 kuota 1.75(do bjere me kalimin e kohes se e parashikoj dikush).
  Carpi-JUVE 2 1.40(se do bjere kuota perseri).
  FC Watford-FC.Liverpool 2 kuota 2.00(nuk falet nga ana e ime)
  Te luajtura te Tipico.
  Shuma e vendosur 20 euro.
  Kismet.
  PS: Chelsea-Sunderland kur shikoj kuotat mendohem shume?????????

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Hertha BSC-FSV MAINZ 05 1 kuota 2.10
  Inter-Lazio 1 kuota 1.75(do bjere me kalimin e kohes se e parashikoj dikush).
  Carpi-JUVE 2 1.40(se do bjere kuota perseri).
  FC Watford-FC.Liverpool 2 kuota 2.00(nuk falet nga ana e ime)
  Te luajtura te Tipico.
  Shuma e vendosur 20 euro.
  Kismet.
  PS: Chelsea-Sunderland kur shikoj kuotat mendohem shume?????????
  E para...drejt
  E dyta....vehet bast per kta kalbsinat.
  E treta NORMAL.
  E katerta....kam BINDJE dhe nuk e ndryshoj!

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Cristal Palace-Swansea City 1...kuota 2.10 dhe 10/10.
  Thjesht favorizoj ekipin qe luan ne fushen e vet dhe eshte konstant,ose e pesta kundra te 16-s ne renditje.
  Kuota eshte okay.
  Per Leicester City kundra Manchester City eshte bere nje pyetje diku,perse e para nuk eshte favorit?
  Do lexoj mendimet e te tjereve.

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  0-0 pa justifikim.
  Te shikojme te dyten.
  PS: ene i gjo....se mos bo gafe ndonje kurve e mandit te me bej pyetje!
  Shnet!

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Parashikimet e mia per sot.

  AFC Bornemouth-Arsenal 2 kuota 1.90(dhe Arsen Wenger ha dru kundra Ranierit me vone)
  Frosinone-JUVE 2 kuota 1.20
  Barnslay-Bury 1 kuota 2.00(kete e kam dhe teke si kompesim po nuk kapa te tjerat...me 10 euro,sepse ekipi eshte ne form)
  TSG Hofenheim-SV Darmstadt 98 1 kuota 2.00(sepse Hofenheim ka shancin e FUNDIT mos te bjere ne ligen e dyte).
  Kjo ishte.

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Parashikimet e mia per sot.

  AFC Bornemouth-Arsenal 2 kuota 1.90(dhe Arsen Wenger ha dru kundra Ranierit me vone)
  Frosinone-JUVE 2 kuota 1.20
  Barnslay-Bury 1 kuota 2.00(kete e kam dhe teke si kompesim po nuk kapa te tjerat...me 10 euro,sepse ekipi eshte ne form)
  TSG Hofenheim-SV Darmstadt 98 1 kuota 2.00(sepse Hofenheim ka shancin e FUNDIT mos te bjere ne ligen e dyte).
  Kjo ishte.
  1- 0-2
  2- 0-2
  3- 3-0
  4- 0-2(dhe kjo me djeg) kalbsinat e Hofenheim.Shpresoja ne shancin e fundit te tyre,tashti te shkojne ne kategorine e dyte.
  Mbaroi!

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Swansea-Liverpool 2 kuota 2.30
  M.United.Leicester City 2 kuota 3.70
  Palermo-Sampdoria 1 kuota 1.90
  Werder Bremen-Stuttgart(neser) 1 kuota 2.00
  Kismet!

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601

  Question Pėr: Si te Parashikosh Ndeshjet?

  Duke marre parasysh qe nje Bavarez e njof shume mire jemi DAKORD per pak me vone...
  Original von Master B.:

  Real Madrid : Manchester City
  Tipp: Real HC 0-1 Quote: 2.35 Einsatz: 7/10 bei: tipico.de Datum: 04.05.16 20:45 Uhr

  Real im Hinspiel ohne CR7 und irgendwann auch Benzema in der 2.HT besser nach ner lausigen 1.HT. Pepe ne 100 % liegenlassen. CR7 wird heute den Unterschied machen, wenn 1 Tor fällt muss
  ManCity eh aufmachen. 1-0 an sich auch irgendwie trügerlisch, wie man gestern sehen konnte.
  Sehe ich auch selber Genau so und...
  Real-M.Citty Heute
  Tipp : Real in Finale Quote : 1.4 Einsatz : 10/10 WettenWettenWetten Tipico ( in Statistik )
  0 User danken für den Tipp

  Und noch wass...
  Real-M.Citty Heute
  Tipp : Ronaldo trifft+TeamSieg Quote : 2.00 Einsatz : 4/10 WettenWettenWetten Tipico ( in Statistik )
  0 User danken für den Tipp

  Begründung laut Zidane...
  Das wird sehr kompliziert und uns ist bewusst, dass ein Aus ein Versagen wäre. Wir sind Real Madrid und wollen ins Finale."
  Ronaldo, der im laufenden Wettbewerb bereits 16 Tore erzielt hat, ist laut Zidane bei 100 Prozent, "es besteht kein Risiko auf einen Rückschlag", so der Franzose.
  Oder man lügt sich selbst.
  Das wars.  --
  Wer nicht auf seine Weise denkt,denkt überhaupt nicht!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •