Close
Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 104
 1. #61
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Limo for you better


  dua qershi

 2. #62
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Thana dua

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Antarsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...QG8Y2joJZb_Xw8
  ja ku i ke mi..po ci do jane te tharta...

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Cer dua una?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #65
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Kte do ti



  une dua ne model te bukur per thojnte

 6. #66
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Se di a te pelqen ky por mua po, i thjeshte dhe i lezetshem

  Dua shege

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Antarsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  522
  Faleminderit
  9
  51 falenderime n 27 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  ............
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e Beni94
  Antarsuar
  08-12-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  522
  Faleminderit
  9
  51 falenderime n 27 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Citim Postuar m par nga Beni94 Lexo Postimin
  ............
  dashuria............

 9. #69
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Ne Mendime

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Antarsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Emri: thoughts_02.jpg

Shikime: 342

Madhsia: 152.5 KB
  salce me vaj ulliri

 11. #71
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Antarsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 8 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Emri: 524-114757.png

Shikime: 362

Madhsia: 83.8 KB

  Fjongo...
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 12. #72
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Mall

 13. #73
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Antarsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 8 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Emri: AsencioLoversEmbraceHA613Oil24x48F32x56WS+Henry+Ascencio.jpg

Shikime: 2770

Madhsia: 39.1 KB

  Anten......
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 14. #74
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Telefon shpie te vjeter

 15. #75
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Antarsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 8 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Emri: Crosley-Black-Candlestick-Phone.jpg

Shikime: 324

Madhsia: 9.2 KB

  Kafka e mbretit Ilir (Lol Bane,sapo e lexova ne nje teme te hapur ketu ne forum )
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 16. #76
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Citim Postuar m par nga silentgirl Lexo Postimin
  Emri: AsencioLoversEmbraceHA613Oil24x48F32x56WS+Henry+Ascencio.jpg

Shikime: 2770

Madhsia: 39.1 KB

  Anten......
  plasen nudot ketej :-D

 17. #77
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Antarsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 8 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Citim Postuar m par nga The Macallan Lexo Postimin
  plasen nudot ketej : - D
  Eshte pjes e lojes
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 18. #78
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  haha dhe une direkt mora foton

  Emri: Crystal_skull.jpg

Shikime: 313

Madhsia: 58.4 KB

  Gjume

 19. #79
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Antarsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 8 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Emri: yawning-baby.jpg

Shikime: 337

Madhsia: 9.1 KB

  Gjykim
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 20. #80
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....



  Buke me qesher dhe vaj lool

Faqja 4 prej 6 FillimFillim ... 23456 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •