Close
Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 104
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....  I dallendyshes
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 2. #42
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,830
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Afroje pak pjaten
  Ncuk, s'e dua, prinz :-p .............me gjej te bletes
  Ndryshuar pr her t fundit nga orhideja : 28-02-2013 m 16:39
  Carpe diem!!

 3. #43
  Just Me!
  Antarsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439
  Faleminderit
  27
  34 falenderime n 31 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Kam 3 jave pa ngrene. Dua 2 pjata, nese ka  Mandarina po kerkoj, se i iku sezoni
  Just me!

 4. #44
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,830
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  S'ka mandarina po si hoqe keto pjata ...............pjata porcelani ne deshe te hash
  Carpe diem!!

 5. #45
  Just Me!
  Antarsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439
  Faleminderit
  27
  34 falenderime n 31 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Citim Postuar m par nga orhideja Lexo Postimin
  S'ka mandarina po si hoqe keto pjata ...............pjata porcelani ne deshe te hash
  Me pjata porcelani u rrit kerkesa, plot 3 cope
  Just me!

 6. #46
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Antarsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,830
  Faleminderit
  1
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Po ku mi gjen keto pjata, mo aman!!???

  Ik nga tavolina, se me duhet te gjitha vet t'i bej  Me se deshe te hash, me duar? :-p

  Nje shishe vere.......
  Carpe diem!!

 7. #47
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Ja ku e keni ,une sdua se pi veren :P


  Dua nje gote dhalle

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime n 56 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  tamam kur te plotesohet tavolina orhide une ka me ardhe hahahahhahaahahah

 9. #49
  Just Me!
  Antarsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439
  Faleminderit
  27
  34 falenderime n 31 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  opa dhalla, apo si shkon me musaka  Kerkoj nje embelsire qe shkon pas nje darke te rende
  Just me!

 10. #50
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Gucci bag

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Antarsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime n 8 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....  Pinguin i bardhe
  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 12. #52
  Just Me!
  Antarsuar
  17-02-2013
  Vendndodhja
  Who
  Postime
  439
  Faleminderit
  27
  34 falenderime n 31 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....  nje njeri qe thyen xhamin me dore/grusht
  Just me!

 13. #53
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....  Qenush te bardhe

 14. #54
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....  nje mashkull qe po pastron shtepine :P

 15. #55
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  fotografine time thua ti? :P

 16. #56
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  :d..................................

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Antarsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....


 18. #58
  Gentle Creature Maska e starbright
  Antarsuar
  17-07-2007
  Postime
  888
  Faleminderit
  42
  16 falenderime n 13 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Stela ca the ti zemra?

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Stelaaaaa, ca the ti zemra?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Antarsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Them nj fjal dhe gjeje me foto....

  Citim Postuar m par nga starbright Lexo Postimin
  Stela ca the ti zemra?
  s'thash gje mi, kot sa me hap muhabet...
  a do kush taxi thashe se ja ndalova une nje...hahaha

Faqja 3 prej 6 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •