Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e MaT3O
  Anėtarėsuar
  09-01-2011
  Vendndodhja
  N`kin
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kick Ban Dhe Te Ndihme Pa Pik Sjarimi ? Aop Ky ?

  [02:59] == sdasd was kicked from #shqiperia by Blendi [ OoUuTT..! 10 Min Banned « MaLeSia §©RipT »]
  [02:59] == sdasd was kicked from #ndihme by Blendi [ OoUuTT..! 10 Min Banned « MaLeSia §©RipT »]
  JuVeNtiN4Ever

 2. #2
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Kick Ban Dhe Te Ndihme Pa Pik Sjarimi ? Aop Ky ?

  e mo se e ka zakon ky ropshi edhe mua kshu ma ben per her une shaj ne pv ky bo kick ban lol tja ci motlushen npiv

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kick Ban Dhe Te Ndihme Pa Pik Sjarimi ? Aop Ky ?

  hahhahahahhahhahah
  Sempre Fiero Del Mio MiLaN

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •