Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Antarsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,962

  Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  Ministria e Jashtme shqiptare, me an t nj deklarate pr shtyp, ka dnuar ashpr provn brthamore t Kores s Veriut.
  Ministria e Jashtme ka thn se autoritetet koreano-veriore vazhdojn t injorojn thirrjet e prsritura t komunitetit ndrkombtar pr dhnien fund t ktyre provave si dhe t shkelin rezolutat e Kshillit t Sigurimit t OKB-s, lidhur me kt shtje.
  Ministria e Punve t Jashtme, duke dnuar kt akt, i bn thirrje Qeveris koreano-veriore q t ndrpres menjher kto veprime, t cilat jan provokime t rnda dhe q ndikojn negativisht n mjedisin e siguris rajonale dhe m gjer.
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 2. #2
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pr: Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  Ministria e Punve t Jashtme, duke dnuar kt akt, i bn thirrje Qeveris koreano-veriore q t ndrpres menjher kto veprime,
  hahaha. e forte kjo. sa qesharake... po kush e pjer** ministrine tone te jashtme?
  Vasudhaiva Kutumbakam

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akili-A
  Antarsuar
  06-11-2006
  Postime
  2,962

  Pr: Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  hahaha. e forte kjo. sa qesharake... po kush e pjer** ministrine tone te jashtme?
  lajmi me i bukur qe kam lexuar.
  Te gjithe ankohen se s`kane para....por asnje nuk ankohet se nuk ka tru

 4. #4
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,882

  Pr: Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  bejne figure me te bukur nese nuk flasin...
  Vasudhaiva Kutumbakam

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Antarsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,731

  Pr: Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  ahahahahahahahahahahahahahahahahahah me lot kam qesh ahahahahahahahhhah


  ani i kan bo thirrje qe te ndaloj me ni her provat ahahahahah
  JO NEGOCIATA VETVENDOSJE

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e teta
  Antarsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005

  Pr: Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  kete "menjehere"e kishin shkruar me M te madhe apo te vogel??

  ps.

  jo se ta kuptoi sa te nervozuar ishin?

 7. #7

  Pr: Ministria e Jashtme dnon ashpr provn brthamore t Kores s Veriut

  Mos nuk e ke sjelle te plote deklaraten. Se mos ka ndonje "lol" ne fund

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •