Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 28
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Archon
  Antarsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,280

  Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, gjat nj takimi n Burrel ka shfaqur probleme me tensionin e gjakut dhe sht drguar me urgjenc n spital.

  Rama sht shtruar n spitalin e ktij qyteti pr t marr serum dhe m pas sht larguar prej andej pas stabilizimit t gjendjes s tij. Nga zyra e shtypit pran Partis Socialiste ende nuk ka nj njoftim n lidhje me kt ndodhi.

  Deputeti socialist i Burrelit, Qemal Minxhozi pr News24 ka br t ditur se Edi Rama ka marr serum dhe sht larguar nga spitali. Luhatjet e tensionit i pati n momentin q sapo zbriti nga makina, tha Minxhozi duke shtuar se gjendja e Rams tashm sht prmirsuar.

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Te shkuara milloshit

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  s`bie rrufeja ne hale

 4. #4
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  E semuri qe e semuri Saliu , Ramen

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Antarsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  360

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  I shkreti si duket paska vajtur esell,po pi bre edi,pi bre ndonje gje c' te ben mire

 6. #6
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  fajin e ka saliu
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Antarsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,006

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Mbahu fort o bir i Shqipes,ruga e filluar kerkon sfida,askush nuk mundet ti mohoj meritat e tuaja,ne ndertimin e demokracis,pra te uroj stabilitet ne shendetit tuaj,dhe pune te mbare ne te gjitha fushat,,,,,,

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Antarsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,006

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  fajin e ka saliu
  Malsor ,qfar faji paska Salihu,njerzit qe grinden me se shumti duhen,a nuk e keni ditur kete,,,,,

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  S'do kete pas marre dozen dhe iu eren syte.
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-03-2011
  Postime
  169

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Ose do jete predozuar :P  *Nese je i lumtur mos bertit shume,trishtimi e ka gjumin e lehte!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Antarsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,006

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Citim Postuar m par nga 2043 Lexo Postimin
  S'do kete pas marre dozen dhe iu eren syte.
  Ndonje doz NIKOTIN apo jo....

 12. #12

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Ndoshta e kan fjalen per niseshte..?

 13. #13
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  E mo ka ndonj t re nga shndeti Rams??
  Sa shum q qnkeni shqetsuar!!!!

 14. #14
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  U lodh i shkreti , do ta kete pasur nervore kete luhatje tensioni.

  te shkume Rames
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  E mo ka ndonj t re nga shndeti Rams??
  Sa shum q qnkeni shqetsuar!!!!
  Mos e lini shefin t'u iki dem per 5 gram miell
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 16. #16
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Me kan hajr e mire ish s'mur edhe berisha e ndoshta ishin ba bashk ne spital

 17. #17
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Citim Postuar m par nga Fehmikaciu Lexo Postimin
  Malsor ,qfar faji paska Salihu,njerzit qe grinden me se shumti duhen,a nuk e keni ditur kete,,,,,
  ishte thjeshte ironi e imja..per ta kuptuar kete duhej ta kishe ndjeke politiken e edi rames me heret..a nuk i ke pare parullen qe e mban ne seli te tij '' fajin e ka saliu ''..sa here del ne konference shtypi prapa ka parullen..per cdo gje qe i ndodh edit dhe partise socialiste fajin e ka saliu..edhe kur edi behet kaps fajin e ka saliu..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 18. #18
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Po ne USA nese ndodh ndonje gje jo e kendshme ai thot se fajin e ka Sala e lere me PS-se,lol

  P.S.Te shkuara Edvinit

 19. #19
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Me kan hajr e mire ish s'mur edhe berisha e ndoshta ishin ba bashk ne spital
  para disa kohesh edhe berisha kishte nje problem te tille dhe hienat komuniste menjehere filluan te ferkojne duart..kaq te pafytyre ishin sa filluan te krokatnin se si nga spitali i infektivit ku ishte shtruar saliu edhe ramiz alia edhe sabri godo kishin dale ne arkivol..aludonin edhe ne berishen por ai doli edhe me i forte..

  ne semundjen e rames te pakten asnje demokrat nuk ndolli keq..e duan ramen te shendoshe pasi kishtu mundet me mire..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398

  Pr: Kreu i PS-s, Rama shtrohet n spital

  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  para disa kohesh edhe berisha kishte nje problem te tille dhe hienat komuniste menjehere filluan te ferkojne duart..kaq te pafytyre ishin sa filluan te krokatnin se si nga spitali i infektivit ku ishte shtruar saliu edhe ramiz alia edhe sabri godo kishin dale ne arkivol..aludonin edhe ne berishen por ai doli edhe me i forte..

  ne semundjen e rames te pakten asnje demokrat nuk ndolli keq..e duan ramen te shendoshe pasi kishtu mundet me mire..

  Sa me gjate te rroje Rama, aq me gjate eshte PD ne pushtet
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •