Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 88
 1. #61
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,776

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  qendros,

  Komplimente per punimet e bera!!

  Pytje: Ke provu ti besh rendering punimeve me ndonje program me t'avancum se ai qe ke perdor??
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  faleminderit vella
  sa kam njohuri une per render program me te avancuar sesa V-ray nuk e di qe ka.
  Une kete e perdori mirpo mvaret shume se sa e njoh V-ray-in
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 4. #64
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  versionin original nqs deshironi ta keni,mund te me kontaktoni ne fanpage-in tim..
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]


  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 9. #69
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 10. #70
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 11. #71
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-04-2014
  Vendndodhja
  prishtine
  Postime
  178

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Citim Postuar mė parė nga qendros Lexo Postimin
  Aferim qendros
  Me punimet tua te para do paraprijsh ne perparimin e ndertimit dhe arkitektures shqiptare.por kam nje verejtje te vockel tepihu me shqiponje nuk behet se mbi simbole kombetare nuk shkelet, por ndoje ne mur:DLD
  Te uroj suksese te metutjeshme:D

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar eagle7 pėr postimin:

  qendros (09-11-2014)

 13. #72
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Po kjo a ju pelqen? ;)Emri: 65839_554036197942631_344714268_n.jpg

Shikime: 125

Madhėsia: 39.2 KB
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 14. #73
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  per pemen e ke llafin?
  lol

 15. #74
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,919

  Smile Pėr: Desing 3D [Interior]

  Po.--------------------------------------
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 16. #75
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,938

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  nga kjo ane shtepia duket bukur, vetem se "garazhi" me mire te ishte pas shpise se pengon shikimin dhe diellin (me sakte driten)...

  p.s. po do mundesha ta blija nje te tille, dritaret do i kisha bere te bardha dhe tjegullat do i eleminoja fare...c'eshtje personale...
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 17. #76
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 18. #77
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 19. #78
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 20. #79
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

 21. #80
  i/e regjistruar Maska e qendros
  Anėtarėsuar
  28-11-2010
  Vendndodhja
  Pejė
  Mosha
  29
  Postime
  84

  Pėr: Desing 3D [Interior]

  Shiko punimet e mia nė Facebook
  facebook.com/Qendrim.3DWork

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •