Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2007
  Postime
  118

  Me duhet Ndihme sonte Urgjent per nje video ?

  Me duhet sonte te me ndihmoni per nje Video, si ta beje Videon pa ze, d.m.th. Videoja ka nje ze por me duhet te ja hjeku zerin e vet dhe te ja fuse nje ze tjeter ne ate video.


  Faleminderit.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Blerim R
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  139

  Pėr: Me duhet Ndihme sonte Urgjent per nje video ?

  www.Shkarko-Falas.tk

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •